Pixar przygotowuje dedykowaną ofertę dla Disney+

Studio Pixar ogłosiło swój pierwszy oryginalny serial animowany dla Disney+. "Win or Lose" zadebiutuje na platformie w przyszłym roku.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Plany ogłoszono  w ostatni weekend podczas D23 Expo 2022 w Anaheim Convention Center w Kalifornii.

"Win or Lose" opowie o koedukacyjnej drużynie softballowej w tygodniu poprzedzającym mecz o mistrzostwo. Każdy odcinek pokaże ten sam dzień, ale z perspektywy innego głównego bohatera - zawodników, ich rodziców, sędziego - każdy w unikalnym stylu wizualnym.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/disney-promocja-oferta-cena-filmy-seriale-disney-day-jak-zaplacic-6-99-zl ##

Animowane nowości w Disney+

Za reżyserię odpowiadają Michael Yates, Carrie Hobson i David Lall. Głosu trenerowi drużyny użyczy Will Forte. Serial pojawi się w ofercie Disney+ w 2023 roku.

Ponadto Pixar zaprezentował kilka innych nowości. Wśród nich jest animacja "Między nami żywiołami" opowiadająca o czterech żywiołach - wodzie, ogniu, ziemi i powietrzu - żyjących jako ludzie. Reżyserem projektu, którego premierę zapowiedziano na 2023 rok, jest  Peter Sohn.

Disney+ stworzył w Disney Animation, krótki serial Zootopia+, którego premierę zaplanowano na 9 listopada.

W 2023 roku na Disney+ pojawi się "Iwájú", serial stworzony we współpracy z panafrykańską komiksową firmą rozrywkową Kugali. Będzie to opowieść prezentująca futurystyczną wizję - świat pękający w szwach od kolorów, unikalnych elementów wizualnych i technologicznych na kontynencie Lagos, który jest fizycznie podzielony na wyspę i stały ląd oddzielony zarówno wodą, jak i statusem społeczno-ekonomicznym.

W "Iwájú" poznamy historię  młodej dziedziczki z bogatej wyspy oraz jej najlepszego przyjaciela, eksperta w dziedzinie technologii i kochającego syna z lądu.

Kadr z "Iwájú"

"Elio" w reżyserii Adriana Moliny to historia 11-letnigo chłopca, podróżującego po kosmosie. Bohater  przypadkowo zostaje ambasadorem Ziemi. Głosu Elio użyczy Yonas Kibreab. Film trafi do kin w 2024 roku.

jd
Autor artykułu:
jd
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Matt Damon o współpracy z Netfliksem: widz siedzi w telefonie, trzeba stosować sztuczki

Matt Damon o współpracy z Netfliksem: widz siedzi w telefonie, trzeba stosować sztuczki

Już teraz nadamy paczkę do Włoch, Hiszpanii i nie tylko. InPost wprowadził nową usługę

Już teraz nadamy paczkę do Włoch, Hiszpanii i nie tylko. InPost wprowadził nową usługę

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy
Materiał reklamowy

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne