40 gwiazd, dziennikarze „Wydarzeń” i redakcji sportowej w wiosennym spocie Polsatu (wideo)

Telewizja Polsat zaprezentowała spot wizerunkowy, w którym ponad czterdzieści gwiazd stacji oraz dziennikarze „Wydarzeń” i redakcji sportowej promują wiosenną ramówkę w lesie tropikalnym.

łb
łb
Udostępnij artykuł:
40 gwiazd, dziennikarze „Wydarzeń” i redakcji sportowej w wiosennym spocie Polsatu (wideo)
Aktorzy serialu „Niania w wielkim mieście”, fot. Polsat

Bohaterowie trwającego minutę spotu występują pośród egzotycznej roślinności, co ma nawiązywać do lasu tropikalnego. W materiale wykorzystano utwór pt. „Rzuć to wszystko co złe” śpiewany przez Zbigniewa Wodeckiego. Artysta pojawia się także w ostatniej scenie i gra na trąbce.

W spocie wizerunkowym Polsatu pokazane są gwiazdy siedmiu formatów Polsatu, takich jak: „Niania w wielkim mieście” (Magdalena Lamparska, Stefan Pawłowski, Kamilla Baar i Przemysław Sadowski), „Nasz nowy dom” (Katarzyna Dowbor, Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz), „The Brain. Genialny umysł” (Anita Sokołowska, Cezary Żak, Mariusz Pudzianowski i Jerzy Mielewski), „Przyjaciółki” (Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska-Brauer), „Idol” (Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz, Wojciech Łuszczykiewicz i Maciej Rock) i „Twoja twarz brzmi znajomo” (prowadzący Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski oraz uczestnicy Joanna Jabłczyńska, Monika Borzym, Zofia Nowakowska, Kasia Popowska, Jakub Świderski, Krzysztof Kwiatkowski, Sławomir Zapała i Paweł Jasionowski).

grafika

Widzowie zobaczą w spocie wizerunkowym Dorotę Gawryluk i Jarosława Gugałę z „Wydarzeń” oraz dziennikarzy redakcji sportowej - Romana Kołtonia, Jerzego Mielewskiego, Karolinę Szostak i Pawła Wójcika. W spocie pojawiają się także tancerze i uczestnicy siódmej edycji reality-show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”: Mariusz Kałamaga, Tomasz Zimoch, Robert Koszucki, Marcin Korcz, Michał Malinowski, Dominika Gwit, Paulina Chylewska, Monika Mariotti, Iwona Cichosz, Natalia Szroeder i Katarzyna Sawczuk.

grafika

Założeniem twórców spotu było przygotowanie na planie lasu tropikalnego i wykonanie w tej scenerii oryginalnych efektów specjalnych. Do przygotowania scenografii posłużyło m.in. 50 palm, setka drzew bananowych, dziesiątki tropikalnych kwiatów i pnączy. Budowa lasu tropikalnego na planie spotu trwała 72 godziny. Za każdym razem las był gruntownie przebudowywany na potrzeby kolejnych scen i ujęć. W nagraniu brały udział tresowane zwierzęta - papuga ara i lemur.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/spot-ramowkowy-tvn-wiosna-2017-poscig-za-kuba-wojewodzkim ##

Za kreację spotu odpowiadają producent Agata Tadra i Andrzej Szajewski z kolektywu PolywoodFilm, który zajął się także reżyserią. Kierownikiem produkcji był Daniel Domirski. Za kamerą stanął Robert Ceranowicz, a projekt scenografii opracowała Eliza Nowicka. Montażem offline zajęło się Znane Studio, a efekty specjalne wykonał dział oprawy graficznej Telewizji Polsat - Adam Mendyk, Wojciech Ryng i Michał Dziedzic. Korektę barwną spotu wykonał Jarosław Sterczewski, natomiast udźwiękowieniem zajął się Kamil Sajewicz ze Stereotypu.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wiosenna-ramowka-polsatu-idola-daleko-od-noszy ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"