Stowarzyszenie Twoja Sprawa prowadzi przetarg na obsługę mediową

Stowarzyszenie Twoja Sprawa szuka w przetargu agencji, która zajmie się obsługą mediową zaplanowanej kampanii. Jej budżet wynosi 390 tys. zł netto.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Stowarzyszenie Twoja Sprawa prowadzi przetarg na obsługę mediową
fot. Shutterstock.com

Wybrana w nim agencja zajmie się zaplanowaniem, przygotowaniem oraz zakupem mediów do społecznej kampanii dotyczącej ochrony dzieci i młodzieży przed rozpowszechnianiem treści pornograficznych oraz przed negatywnymi skutkami konsumpcji pornografii przez dzieci i młodzież. Będzie realizowana od 15 września do 31 grudnia br.

W ramach zaplanowanych działań STS planuje też uruchomienie nowego portalu internetowego, który ma pomóc budować świadomość na temat konsekwencji, jakie niesie za sobą konsumpcja pornografii przez dzieci i młodzież. Grupą docelową działań będą m.in. policjanci, prokuratorzy, urzędnicy, lekarze, pedagodzy i rodzice.

Według wstępnych założeń kampania będzie obejmować głównie prasę i internet. Jej budżet wynosi 390 tys. zł netto.

 

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"