T-Mobile wygrał przetarg na obsługę administracji państwowej. Dostarczy 32,2 tys. kart SIM

Po raz trzeci z rzędu operator sieci T-Mobile Polska zwyciężył w przetargu, którego przedmiotem było dostarczenie Centrum Obsługi Administracji Rządowej usług mobilnej telefonii oraz transmisji danych. Całkowita wartość kontraktu to ponad 47,6 mln złotych.

jk
jk
Udostępnij artykuł:

W ramach nowej umowy T-Mobile będzie kontynuował świadczenie usług telekomunikacyjnych dla 137 jednostek administracji państwowej, zapewni 21 900 aparatów (telefonów lub modemów) oraz 32 268 kart SIM wraz z usługą transmisji danych. W zależności od potrzeb, operator zobowiązał się także w ramach kontraktu do dostarczenia dodatkowych 16 000 kart SIM oraz 9 800 urządzeń. Umowę podpisano 20 września br., obowiązywać będzie przez kolejne 24 miesiące.

To kolejny, trzeci już, wygrany przez T-Mobile przetarg na usługi mobilnej telefonii i transmisję danych dla COAR; poprzedni przetarg operator wygrał w 2019 roku. Wśród docelowych klientów, objętych umową, znajdują się m.in. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Prokuratury Krajowej, Ministerstwo Finansów, MSWIA, GDDKIA, GUS, UKE czy UOKIK. T-Mobile za określone w specyfikacji usługi zaproponował cenę 47 715 112,81 złotych brutto, wygrywając m.in. z Orange Polska.

Przetarg ogłoszony został 28 grudnia 2020 roku, ale m.in. ze względu na dużą liczbę pytań i obszerną korespondencję (łącznie SIWZ oraz dodatkowa wymiana dokumentów liczyły ponad 167 stron) między oferentami a COAR, finalnie rozstrzygnięty został dopiero 11 sierpnia.

 

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"