„Taniec z Gwiazdami” tuż przed „Małymi gigantami”. Nie ma mocnych na seriale TVP2 (top 20 tygodnia)

„Taniec z Gwiazdami” był najpopularniejszym programem rozrywkowym zeszłego tygodnia w telewizji, chociaż w grupie komercyjnej liderem byli „Mali giganci”. Najwięcej widzów tradycyjnie zgromadziły seriale Telewizji Polskiej na czele z „M jak miłość”.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

W okresie od 6 do 12 kwietnia br. najchętniej oglądany odcinek serialu „M jak miłość” zgromadził średnio 7,11 mln widzów, co przełożyło się na 41,45 proc. udziału TVP2 w rynku - wynika z danych przygotowanych przez Nielsen Audience Measurement dla portalu Wirtualnemedia.pl.Na drugiej pozycji znalazło się emitowane w TVP1 „Ranczo” z 6,22 mln widzów i 36,04 proc. udziału w rynku. Trzeci był serial TVP2 „Na dobre i na złe”, który śledziło 5,51 mln osób przy udziale wynoszącym 33,86 proc. Na kolejnym miejscu też znalazł się serial - tym razem „Ojciec Mateusz”, nadawany w TVP1 (4,28 mln widzów).Najpopularniejszym programem rozrywkowym zeszłego tygodnia był emitowany w Polsacie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, który zajął 13. miejsce w całym zestawieniu. Zgromadził on przed telewizorami 3,15 mln widzów, a udział stacji w czasie jego emisji wyniósł 20,64 proc.##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dzien-dobry-tvn-liderem-ale-to-pytanie-na-sniadanie-zyskuje-widzow ##Tylko minimalnie mniej oglądających miał talent-show TVN „Mali giganci”. W sobotę przyciągnął on do stacji 3,14 mln widzów, a jego udział uplasował się na poziomie 21,83 proc.Trzecie miejsce w kategorii rozrywki zajął teleturniej „Jaka to melodia?”, emitowany z TVP1, z widownią na poziomie 2,84 mln osób (to dane dotyczące odcinka środowego).Poza top 20 znalazł się m.in. program „Tylko muzyka”, który w niedzielę w Polsacie śledziło 2,6 mln widzów (15,7 proc. udziału) oraz nadawane dzień wcześniej w tej stacji show „Twoja twarz brzmi znajomo” (2,4 mln oglądających i 22 proc. udziału).

W grupie komercyjnej 16-49 liderem oglądalności też był serial „M jak miłość” z 2,44 mln widzów i 33,36 proc. udziału w rynku. Na drugim miejscu był serial „Ranczo”, który miał w tej grupie 1,98 mln oglądających i 27,74 proc. udziału. Trzecie było „Na dobre i na złe” (1,8 mln widzów).Pierwsze miejsce wśród programów rozrywkowych zajęli w tej grupie „Mali giganci” TVN, plasując się na 12. miejscu całego zestawienia. Oglądalność tego show wyniosła 1,17 mln osób przy udziale na poziomie 21,89 proc.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn-style-na-czele-stacji-lifestylowych-tlc-wyprzedzilo-polsat-cafe ##

Kolejne pozycje w kategorii rozrywki należały do programów „Top Chef” (Polsat; 1,12 mln widzów; 17,09 proc. udziału) i „Kuchenne rewolucje” (TVN; 1,11 mln widzów; 17,88 proc. udziału).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów