Taylor Swift, siostry Jenner, Selena Gomez i Beyoncé z najbardziej lubianymi zdjęciami na Instagramie w 2015 r.

Zdjęcia kobiet zdominowały dziesiątkę najpopularniejszych zdjęć zamieszczonych na Instagramie w 2015 roku. Najwięcej fotografii w rankingu przedstawia Taylor Swift, a wygrywa Kendall Jenner z liczbą 3,2 miliona polubień.

ps
ps
Udostępnij artykuł:
Taylor Swift, siostry Jenner, Selena Gomez i Beyoncé z najbardziej lubianymi zdjęciami na Instagramie w 2015 r.

W zestawieniu podanym przez dziennik „The Telegraph” znalazły się te zdjęcia, które zostały zamieszczone na Instagramie w br. i zgromadziły największą liczbę polubień pozostawionych przez użytkowników.

Do rankingu trafiły fotografie przedstawiające wyłącznie popularne kobiety show biznesu - piosenkarki i celebrytki. Jedynym wyjątkiem jest zdjęcie Taylor Swift, na którym wokalistka wypoczywa na plaży wraz ze swoim chłopakiem Calvinem Harrisem. Choć żadne ze zdjęć Swift nie zajęło pierwszego miejsca na liście, to piosenkarka okazała się zwyciężczynią zestawienia pod względem liczby swoich portretów – aż 5 fotografii w Top 10 2015 pochodzi z jej konta na Instagramie.

Lista dziesięciu najbardziej popularnych fotografii z Instagrama w 2015 roku:

1. Kendall Jenner – 3,3 mln polubień

2. Taylor Swift – 2,6 mln polubień

3. Taylor Swift i Calvin Harris – 2,5 mln polubień

4. Taylor Swift – 2,4 mln polubień

5.Kylie Jenner – 2,3 mln polubień

6. Beyoncé z córką Blue Ivy – 2,3 mln polubień

7. Taylor Swift – 2,3 mln polubień

8. Selena Gomez – 2,3 mln polubień

grafika

9. Taylor Swift – 2,2 mln polubień

10. Kendall Jenner – 2,2 mln polubień

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem