'Tu będziemy szczęśliwi!'

Ruszyła jesienna kampania reklamowa kredytów hipotecznych Millennium.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

6 listopada Bank Millennium rozpoczął jesienną kampanię reklamową kredytów hipotecznych. Emisji spotów reklamowych w telewizji publicznej i stacjach komercyjnych towarzyszyć będzie kampania w radio, prasie i internecie.

Spot będzie można oglądać do 3 grudnia w stacjach publicznych i komercyjnych. Emisja reklam radiowych w wybranych rozgłośniach ogólnopolskich zakończy się tydzień wcześniej, tj. 26 listopada.

W tym samym czasie prowadzona będzie promocja prasowa. Objęte zostaną nią dzienniki o zasięgu krajowym oraz tytuły lokalne. Tradycyjnie, oferta kredytów hipotecznych Millennium będzie też obecna w tygodnikach politycznych oraz magazynach wnętrzarskich.

Wśród partnerów współpracujących z Bankiem w zakresie promocji w internecie obok dużych portali ogólnotematycznych po raz pierwszy pojawią się również serwisy z ofertami nieruchomości (gratka.pl, trader.pl, czy kredyty.net).

Na okres trwania kampanii Bank przedłużył promocyjne warunki udzielania kredytów hipotecznych:marże – już od 0,5% dla kredytów w PLN i w walutach obcych0% prowizji dla kredytów w PLNbrak opłaty za wycenę nieruchomościpromocję 3 raty – unikalne na rynku rozwiązanie, które umożliwia spłatę rat kredytu (kapitału i odsetek) dopiero po trzech miesiącach od jego zaciągnięcia.Klienci, którzy do końca roku złożą wniosek o kredyt hipoteczny wraz z kompletem wymaganych dokumentów mogą zaciągnąć kredyt przy bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu:już od  4,72% dla kredytów w PLNjuż od 2,31% dla kredytów w CHF.Możliwość spłaty niskiej raty Klienci Millennium zawdzięczają także jednemu z najdłuższych na rynku okresów kredytowania. Kredyt złotowy można zaciągnąć nawet na 40 lat! W przypadku kredytów indeksowanych do walut obcych max. okres kredytowania to 35 lat. Na niskie koszty obsługi zadłużenia wpływa także brak wielu opłat:0% prowizji za przewalutowanie kredytu na PLN0% prowizji za wcześniejszą spłatę po 3 latach kredytowania, a także w ciągu pierwszych 3 lat, gdy jednorazowa spłata nie przekracza 30% aktualnego zadłużenia.Ze środków uzyskanych w ramach kredytu hipotecznego w Millennium można sfinansować do 100% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. Ponadto, Bank oferuje możliwość otrzymania dodatkowych środków na dowolny cel.

kk
Autor artykułu:
kk
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu