Verax Systems dostawcą dla Info-TV-Operator

INFO-TV-OPERATOR niezależny operator telekomunikacyjny, zajmujący się emisją programów radiowych i telewizyjnych na terenie całej Polski wybrał rozwiązanie IT Service Assurance dostarczane przez Verax Systems.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Na zaimplementowane rozwiązanie składają się dwa główne komponenty platformy Verax Systems – Verax NMS przeznaczony do zintegrowanego zarządzania oraz monitorowania sieci, centrów danych i aplikacji oraz Trouble Ticketing system zarządzania procesami wsparcia technicznego oraz monitorowania poziomów SLA.

Zintegrowane systemy umożliwią operatorowi precyzyjne monitorowanie infrastruktury składającej się z sieci nadajników radiowych w 31 największych miastach w Polsce.

Dzięki korelowaniu zdarzeń, powiadomieniom oraz zautomatyzowanej logice biznesowej systemy pozwolą na efektywne zarządzanie usługami nadawczymi oraz przyczynią się do redukcji kosztów przestojów poprzez wykrywanie potencjalnych problemów przed ich wystąpieniem.

Otwarta architektura obu systemów pozwala również na sprawną integrację z innymi systemami IT poprzez dedykowane narzędzia integracyjne oraz szynę EAI.

O INFO-TV-OPERATOR

INFO-TV-OPERATOR jest niezależnym operatorem telekomunikacyjnym, zajmującym się emisją programów radiowych i telewizyjnych dla nadawców publicznych i komercyjnych na terenie całej Polski. INFO-TV-OPERATOR jest aktywnym uczestnikiem procesu cyfryzacji medióww Polsce. Od 2012 firma jest także technicznym operatorem multipleksu mobilnego (MUX-4) realizowanego w standardzie DVB-T.

O Verax Systems

Verax Systems Corp. to globalny software house oraz dostawca innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań IT Service Assurance dla sektorów telekomunikacyjnego, bankowości oraz dużych przedsiębiorstw. Produkty i usługi Verax Systems są skoncentrowane w obszarach: zarządzania sieciami, monitoringu aplikacji oraz systemów operations support.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Publicis Media liderem nowego biznesu w Polsce. Starcom na czele agencji

Publicis Media liderem nowego biznesu w Polsce. Starcom na czele agencji

Finał programu "Ej, Stara!". Ilu widzów miał nowy format Doroty Szelągowskiej?

Finał programu "Ej, Stara!". Ilu widzów miał nowy format Doroty Szelągowskiej?

REM oddala skargę policji na reportaż "Superwizjera TVN"

REM oddala skargę policji na reportaż "Superwizjera TVN"

Co trzyma Polaków przy płatnej telewizji? TVN24 na czele

Co trzyma Polaków przy płatnej telewizji? TVN24 na czele