W ING atrakcyjne kredyty dla przedsiębiorców

ING Bank Śląski wprowadził zmiany do oferty kredytowej dla przedsiębiorców. Teraz wysokość marży zależy od kwoty udzielonego zaangażowania dla wszystkich produktów, również niezabezpieczonych.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W ramach nowej oferty obowiązującej od 2 lipca br., przedsiębiorcom zaoferowano atrakcyjne warunki cenowe dla pożyczek oraz linii kredytowych niezabezpieczonych. Wysokość marży uzależniona jest aktualnie od wysokości udzielonego zaangażowania kredytowego. Dodatkowo, bank obniżył marżę o 0,5% dla pożyczki z zabezpieczeniem powyżej 500 tys. zł.

Na oprocentowanie pożyczek i linii kredytowej dla przedsiębiorców składa się standardowo: marża oraz stawka WIBOR zależna od rodzaju produktu oraz okresu kredytowania:

- WIBOR 1M dla linii kredytowych,

- WIBOR 3M dla pożyczek udzielanych na okres do 12 miesięcy,

- WIBOR 6M dla pożyczek udzielanych na okres dłuższy niż 12 miesięcy.

W ramach oferty kredytowej dla przedsiębiorców, klient sam decyduje o tym ile zapłaci za kredyt – obowiązuje zasada: im wyższy kredyt, tym niższa cena dla klienta. Możliwość uzyskania korzystniejszych warunków cenowych jest tym większa, że w ramach jednego produktu kredytowego klient może sfinansować kilka potrzeb jednocześnie.

Uzyskanie pożyczki możliwe jest po 12 miesiącach, a linii kredytowej po 6 miesiącach prowadzenia rachunku firmowego w dowolnym banku. Środki z udzielonego kredytu mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy, bank nie wymaga przedstawienia biznes planu, a dla stałych klientów nie wymaga przedstawiania zaświadczeń z ZUS i US. Dodatkowo bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz opłat za wcześniejszą spłatę pożyczki. Przypominamy, że dla zaangażowań do 50 tys. zł okres kredytowania wynosi 5 lat.

ING Bank Śląski oferuje także kredyty inwestycyjne dla wspólnot mieszkaniowych z ratą stanowiącą nawet do 90% wartości miesięcznej zaliczki na fundusz remontowy.

Pełny opis oferty kredytowej dla przedsiębiorców znajduje się na stronie banku oraz we wszystkich oddziałach banku.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?