„W poszukiwaniu boga z Morganem Freemanem” w National Geographic

W kwietniu 2016 roku National Geographic rozpocznie emisję sześcioodcinkowego cyklu programów „W poszukiwaniu boga z Morganem Freemanem”.

mk
mk
Udostępnij artykuł:

Cykl „W poszukiwaniu boga z Morganem Freemanem” pokazuje ewolucję religii przez pryzmat rozwoju cywilizacji oraz jej wpływ na ukształtowanie się współczesnego społeczeństwa. Seria przedstawia również zadziwiające analogie pomiędzy różnymi wyznaniami, nawet tymi, które wydają się być diametralnie inne. Ideą przyświecającą twórcom cyklu, było znalezienie odpowiedzi na pytania, które od zarania dziejów nurtowały, przerażały i stanowiły inspirację dla ludzi.

Gospodarzem i producentem sześcioodcinkowej serii programów jest Morgan Freeman.

Premiera „W poszukiwaniu boga z Morganem Freemanem” na antenie National Geographic odbędzie się w kwietniu br.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę