80 tys. widzów „Walki o piersi”. Polsat Cafe na czele stacji lifestylowych

Nowy program „Walka o piersi” ogląda średnio 80 tys. widzów. Polsat Cafe w czasie jego emisji jest liderem oglądalności wśród stacji lifestylowych.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
80 tys. widzów „Walki o piersi”. Polsat Cafe na czele stacji lifestylowych

Polsat Cafe „Walkę o piersi” pokazuje w poniedziałki o godz. 21.00, począwszy od 6 marca br. Średnia widownia programu do 27 marca br. wyniosła 80 tys. osób, co przełożyło się na 0,53 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 0,54 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,56 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Do tej pory zdecydowanie najwięcej widzów obejrzało pierwszy odcinek, który zgromadził 145 tys. widzów.

Trzy topowe odcinki audycji

grafika

Polsat Cafe w czasie nadawania audycji wygrywa walkę o widza w rynku telewizyjnym wśród kanałów lifestylowych. Drugie miejsce zajmuje TVN Style, który w tym paśmie ma 0,48 proc. udziału, a podium uzupełnia TLC - 0,21 proc.

Wśród widzów w grupie 16-59 Polsat Cafe również zajmuje pierwsze miejsce, a w grupie 16-49 - drugie.

Oglądalność programu na tle konkurencji

grafika

Autorzy programu „Walka o piersi” przedstawiają historie kobiet, które wstydzą się schorzeń swoich piersi, przez co borykają się z kompleksami i depresją.

Wśród bohaterek znajdują się m.in. kobiety chore na nowotwór piersi. W każdym odcinku kamery towarzyszą pacjentkom od pierwszej diagnozy, aż do ostatniej wizyty w szpitalu, a widzowie poznają ich emocje, nadzieje i obawy.

Producentem programu, który zrealizowano w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, jest Jake Vision.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"