Wielka wyprzedaż biletów Lufthansy

"50 miejsc, 50% zniżki, 50 dni - podróżowanie we dwoje opłaca się"

masz
masz
Udostępnij artykuł:

Lufthansa rozpoczyna nowy rok oferując swoim pasażerom podróżującym we dwoje specjalną promocję. Począwszy od 14 stycznia br. Lufthansa oferuje loty do 50 najpopularniejszych miejsc na świecie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Pasażerowie podróżujący razem otrzymają korzystne zniżki: pierwszy z nich do 25%, natomiast drugi zapłaci tylko 50% ceny biletu. Promocja będzie trwać 50 dni.

"W naszej wielkiej wyprzedaży zaoferujemy pary biletów w bardzo atrakcyjnych cenach do najczęściej wybieranych przez Polaków miejsc. Dokonaliśmy dogłębnej analizy preferencji polskich pasażerów i na tej podstawie przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na połączenia do 50 miejsc położonych na 5 kontynentach." - mówi Christopher Zimmer, Dyrektor Lufthansy na Polskę.

Wyprzedaż będzie trwała do 4 marca br. i obejmie bilety na loty pomiędzy 21 stycznia i 15 czerwca br. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż z 6 polskich miast, w których Lufthansa operuje: Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Warszawy.

Przykładowe taryfy

Miasto         Cena dla 1 pasażera*  dla 2 pasażera*Nowy Jork                      1250       625Chicago                         1500       750Hong Kong                     1950        975Miami                             1450      725Bruksela                          750       375Londyn                           750       375  * Ceny podane są w złotówkach i nie zawierają podatków lotniskowych i opłat.   

"Naszym zamiarem było przygotowanie ciekawej i dogodnej promocji dla polskich pasażerów. Nie chcieliśmy, aby klienci spieszyli się z podjęciem decyzji o zakupie biletów, dlatego nasza promocja nie trwa dwa dni lecz pięćdziesiąt. Wszystko zostało skrojone na miarę potrzeb polskich pasażerów." - dodaje Christopher Zimmer.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą mundialu

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą mundialu

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?