Wymiana Sąsiedzka w Galerii Bronowice

W szafie zalegają nienoszone ubrania, zabawki dzieci trafiły do pudeł na strychu, a przeczytane książki pokrył kurz? Warto w takiej sytuacji pomyśleć o podarowaniu swoim rzeczom drugiego życia. Idealną ku temu okazją będzie Wymiana Sąsiedzka w Galerii Bronowice, która odbędzie się w dniach 24-25 lutego.       

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Podczas akcji Wymiana Sąsiedzka nowych właścicieli znajdą ubrania, książki, zabawki i rośliny doniczkowe. Aby dołączyć do wydarzenia i wejść do strefy eventowej wystarczy przynieść do Galerii Bronowice nieużywane rzeczy, które zalegają nam w domu. Za każdą przyniesioną rzecz otrzymamy żeton uprawniający do wymiany na inną, znajdującą się w przestrzeni stoisk. Pamiętajmy, żeby przyniesione rzeczy były czyste, niezniszczone – takie, które sami chętnie zabralibyśmy do domu. Ubrania oraz zabawki z Wymiany Sąsiedzkiej przekazane zostaną do Charity Shopu w Krakowie.

Jeśli nie mamy nic na wymianę – nic straconego! Możemy wejść do strefy wymiany przynosząc karmę, koce i zabawki dla podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami. Ponadto na miejscu będzie można zostawić niepotrzebne ubrania, a organizatorzy przekażą je Fundacji UBRANIA DO ODDANIA, która przekaże 1 zł za zebrany 1 kg rzeczy na wybraną zbiórkę.   

Całość uzupełni konkurs na Facebooku. Jego mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy wymyślić chwytliwe hasło zachęcające znajomych do wzięcia udziału w Wymianie Sąsiedzkiej i umieścić je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku centrum handlowego. Do zdobycia będą karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach i punktach usługowych Galerii Bronowice. 

Harmonogram wydarzenia:

24 lutego, 15.00-20.00

25 lutego, 12.00-20.00

Punkt wymiany pojawi się na poziomie 0 (nieopodal perfumerii Douglas). Więcej szczegółów na: www.galeriabronowice.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nie żyje Ignacy Karpowicz, 5-krotny finalista "Nike". Miał 50 lat

Nie żyje Ignacy Karpowicz, 5-krotny finalista "Nike". Miał 50 lat

Level prowadzi kampanię w Kanale Zero, Zero.pl i Ceneo

Level prowadzi kampanię w Kanale Zero, Zero.pl i Ceneo

Jesienią nowy serial HBO Original. Znamy pełną obsadę "Zmory"

Jesienią nowy serial HBO Original. Znamy pełną obsadę "Zmory"

Nie żyje Wojciech Żurad. Prowadził pierwsze wydanie "Faktów" TVP3 Wrocław

Nie żyje Wojciech Żurad. Prowadził pierwsze wydanie "Faktów" TVP3 Wrocław

DOOH indoor: media wysokiej uwagi
Materiał reklamowy

DOOH indoor: media wysokiej uwagi

Szef PKOl: "Odkupiłem zegarek w ratach. Nic nie dostałem od Zondacrypto"

Szef PKOl: "Odkupiłem zegarek w ratach. Nic nie dostałem od Zondacrypto"