Zmiany w Zarządzie OS3 multimedia

Marcin Maj został Dyrektorem Zarządzającym i udziałowcem agencji interaktywnej OS3 multimedia.

ms
ms
Udostępnij artykuł:

Od stycznia 2006 do jego zadań należy koordynowanie pracy wszystkich oddziałów agencji i wzmocnienie pozycji firmy na rynku polskim i międzynarodowym.

– Przyjęcie Marcina Maja do grona współwłaścicieli firmy jest elementem długofalowej polityki i kilkuletniego procesu zwiększania zakresu kompetencji Marcina w naszej agencji – powiedział Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu OS3 multimedia.

Nowy Dyrektor Zarządzający za swoje największe dotychczasowe dokonanie w OS3 multimedia traktuje zbudowanie silnego i profesjonalnego zespołu pracowników, pozyskanie szeregu kluczowych Klientów oraz prowadzenie długofalowych i partnerskich relacji z nimi.

– Dynamiczny rozwój agencji jest zasługą świetnego zespołu profesjonalistów, który udało mi się skompletować – mówi Marcin Maj. – Jako główne zadanie na najbliższy czas stawiam przed sobą wzmocnienie naszej pozycji na rynku oraz rozwój na rynku zagranicznym.

Marcin Maj związany jest z agencją interaktywną OS3 multimedia od 4 lat, początkowo jako New Media Development Manager, później jako Client Service Director i Warsaw Managing. Od 2004 jest także Członkiem Zarządu. Za jego kadencji udało się agencji pozyskać wielu kluczowych Klientów oraz międzynarodowych marek.

Z wykształcenia jest dziennikarzem. Zanim trafił do OS3, pracował na kierowniczych stanowiskach w agencjach reklamowych. W Telewizji Polskiej i w Radiu 90 FM prowadził autorskie programy. Prelegent na wielu kongresach poświęconych zagadnieniom marketingu, autor licznych publikacji w prasie branżowej. Jest specjalistą w zakresie programowania neurolingwistycznego i marketingu perswazyjnego. Prywatnie miłośnik fotografii i motocykli.

Agencja interaktywna OS3 multimedia specjalizuje się w tworzeniu strategii, budowaniu wizerunku Klienta oraz kształtowaniu trwałych więzi z otoczeniem poprzez Internet i nowe media. Wśród stałych klientów agencji są takie marki, jak: Siemens, Era, Rockwool, Lexus, Tally Weijl, Kompania Piwowarska, Inteligo, PLL Lot, GTFI, ING Bank Śląski, Mieszko, TelePizza, US Pharmacia, Agros Nova i Black Red White. Agencja OS3 multimedia jest częścią grupy medialnej OS3 group.

ms
Autor artykułu:
ms
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"New York Times" pozywa administrację Trumpa

"New York Times" pozywa administrację Trumpa

PepsiCo wkracza do świata F1 z Mercedesem

PepsiCo wkracza do świata F1 z Mercedesem

Pięć państw bojkotuje Eurowizję. Powodem dopuszczenie Izraela

Pięć państw bojkotuje Eurowizję. Powodem dopuszczenie Izraela

Łukasz Miętus z Media Direction OMD do BYD Polska

Łukasz Miętus z Media Direction OMD do BYD Polska

DoubleVerify rozszerza integrację z Microsoft Advertising. Nowe pomiary i automatyzacja kampanii

DoubleVerify rozszerza integrację z Microsoft Advertising. Nowe pomiary i automatyzacja kampanii

SEC Newgate otwiera biuro na Węgrzech

SEC Newgate otwiera biuro na Węgrzech