WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

W Polsce ceny płatnej telewizji najniższe w strefie OECD, liderem Cyfrowy Polsat. „Efekt rozdrobnienia rynku”

Cyfrowy Polsat GO z nową aplikacją na iOS

2017-02-07 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W App Store pojawiła się nowa aplikacja Cyfrowy Polsat GO, w której użytkownicy znajdą kanały telewizyjne oraz materiały na życzenie.

Cyfrowy Polsat GO z nową aplikacją na iOS

Aplikacja Cyfrowy Polsat GO jest dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu, posiadających urządzenia iPhone, iPad oraz iPad touch z systemem operacyjnym iOS 8.0 lub wyższym. Z aplikacji można korzystać nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Aplikacja umożliwia korzystanie z ponad 90 kanałów telewizyjnych online, w tym m.in. Polsat News HD, Polsat Sport HD, AMC, Universal Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Polsat JimJam, Nickelodeon i TVN Style. Użytkownicy mogą także korzystać z materiałów na życzenie (wydarzenia sportowe, seriale, programy rozrywkowe i animacje).

Serwis Cyfrowy Polsat GO dostępny jest również na stronie internetowej go.cyfrowypolsat.pl, na urządzeniach z systemem Android oraz na dekoderach CP.

W pierwszych trzech kwartałach ub.r. grupa kapitałowa Cyfrowy Polsat zanotowała 7,19 mld zł wpływów ze sprzedaży i 679,2 mln zł zysku netto.

Autor: łb

Wiecej informacji: Cyfrowy Polsat GO, Cyfrowy Polsat

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia