WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowy program Bartosza Kurka „Tło” śledzi 100 tys. widzów

Gorący temat

„Wiadomości” chwalą się, że według badania TVP mają wyższą oglądalność od „Faktów”. Pomiar Nielsena nazywają kontrowersyjnym

13

76 tys. widzów nowego programu Kamila Durczoka w Polsat News. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

2017-10-09 A A A KOMENTARZE: 22 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Nowy program Kamila Durczoka „Durczokracja” po trzech tygodniach emisji gromadzi średnio 76 tys. widzów. Oglądalność programu spada z odcinka na odcinek - pierwszy z nich śledziło 119 tys. osób, a trzeci - już tylko 46 tys.

Kamil Durczok Kamil Durczok

Program „Durczokracja” na antenie Polsatu News oglądać można w czwartki o godz. 21.00, w okresie od 21 września 2017 roku. Średnia oglądalność audycji do 5 października br. wyniosła 76 tys. widzów, co przełożyło się na 0,55 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 0,32 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,41 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Oglądalność audycji Kamila Durczoka spada z odcinka na odcinek - pierwszy z nich śledziło 119 tys. osób, drugi - 62 tys., a trzeci - już tylko 46 tys.

„Durczokracja” to jeden z nowych programów Polsatu News w jesiennej ramówce 2017 roku. Gośćmi Kamila Durczoka są politycy i eksperci. Ich rozmowy dotyczą bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych.

Przypomnijmy, że w sezonie telewizyjnym 2016/2017 Kamil Durczok na antenie Polsatu News prowadził program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”, który oglądało 141 tys. widzów. Był on pokazywany również w czwartki o 21.00.

Udział Polsatu News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 1,14 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Durczokracja, Polsat News, Kamil Durczok

Komentarze (22) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia