WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowy program Bartosza Kurka „Tło” śledzi 100 tys. widzów

76 tys. widzów nowego programu Kamila Durczoka w Polsat News. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

2017-10-09 A A A KOMENTARZE: 22 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Nowy program Kamila Durczoka „Durczokracja” po trzech tygodniach emisji gromadzi średnio 76 tys. widzów. Oglądalność programu spada z odcinka na odcinek - pierwszy z nich śledziło 119 tys. osób, a trzeci - już tylko 46 tys.

76 tys. widzów nowego programu Kamila Durczoka w Polsat News. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

Program „Durczokracja” na antenie Polsatu News oglądać można w czwartki o godz. 21.00, w okresie od 21 września 2017 roku. Średnia oglądalność audycji do 5 października br. wyniosła 76 tys. widzów, co przełożyło się na 0,55 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 0,32 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,41 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Oglądalność audycji Kamila Durczoka spada z odcinka na odcinek - pierwszy z nich śledziło 119 tys. osób, drugi - 62 tys., a trzeci - już tylko 46 tys.

„Durczokracja” to jeden z nowych programów Polsatu News w jesiennej ramówce 2017 roku. Gośćmi Kamila Durczoka są politycy i eksperci. Ich rozmowy dotyczą bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych.

Przypomnijmy, że w sezonie telewizyjnym 2016/2017 Kamil Durczok na antenie Polsatu News prowadził program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”, który oglądało 141 tys. widzów. Był on pokazywany również w czwartki o 21.00.

Udział Polsatu News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 1,14 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Durczokracja, Polsat News, Kamil Durczok

Komentarze (22) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia