WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Andrzej Liberadzki rezygnuje z funkcji prezesa Radio Gdańsk, Zbigniew Hajłasz odchodzi z rady nadzorczej Polskiego Radia

„Zagadkowa Osiecka” nowy cykl Katarzyny Stoparczyk w Trójce

2018-02-08 A A A KOMENTARZE: 11 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W niedzielę 11 lutego w Programie III Polskiego Radia startuje nowy cykl Katarzyny Stoparczyk - „Zagadkowa Osiecka”. Będzie pojawiać się na antenie raz w miesiącu - w czasie „Zagadkowej niedzieli” - prowadzonej przez tę samą dziennikarkę.

Katarzyna Stoparczyk Katarzyna Stoparczyk

„Zagadkowa Osiecka" to nowy autorski projekt Katarzyny Stoparczyk. Prowadzi ona w radiowej Trójce cykl „Dzieci wiedzą lepiej" oraz audycje: „Myślidziecka 3/5/7" i „Zagadkowa niedziela", która w 2017 roku została nagrodzona tytułem Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej Vox Populi.

Właśnie od „Zagadkowej niedzieli" – po raz pierwszy z udziałem publiczności – rozpocznie się niedzielne spotkanie w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej (początek o godz. 9.00). - Zaraz potem zapraszamy na szalony, energetyczny koncert pt. „Budyń Julka Tuwima” - zapowiada prowadząca.

Na scenie Studia im. A. Osieckiej pojawią się muzycy i wokaliści: Jacek „Budyń” Szymkiewicz (lider zespołu Pogodno), Joanna Zawłocka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil. Koncert trwał będzie od godz. 10.05 do 11.00 i nie będzie można go usłyszeć na antenie: w tym czasie emitowana będzie, zgodnie z ramówką, audycja Wojciecha Manna pt. „Piosenki bez granic”.

- Premierą tego artystycznego projektu inaugurujemy cykl spotkań pt. „Zagadkowa Osiecka”. A to oznacza, że nasze muzyczne studio otwieramy dla najmłodszych. Będziemy się tu spotykać przynajmniej raz w miesiącu - dodaje Katarzyna Stoparczyk.

Według badania Radio Track w całym ub.r. Trójka miała 6,7 proc. udziału w rynku słuchalności, o 1,2 pkt proc. mniej niż rok wcześniej.

Autor: jk

Wiecej informacji: Trójka, Polskie Radio, Katarzyna Stoparczyk

Komentarze (11) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia