Czwarty sezon „99 - gra o wszystko. VIP” od 2 marca w TTV

Od 2 marca TTV emitować będzie czwarty sezon teleturnieju „99 - gra o wszystko. VIP”. Uczestnikami programu będą m.in. zespoły poprzednich edycji cyklu.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
Czwarty sezon „99 - gra o wszystko. VIP” od 2 marca w TTV
„99 - gra o wszystko. VIP 4”; fot. TTV

„99 - gra o wszystko. VIP” to polska wersja „99 to beat”, belgijskiego formatu należącego do VRT i Talpa. Do tej pory prawa do formatu zostały również sprzedane w USA, Niemczech, Holandii i Szwecji. Formuła programu polega na tym, że uczestnicy konkurują ze sobą w różnych konkurencjach, w których liczy się spryt, sprawność i szczęście. Z zabawy za każdym razem odpada osoba, która jako ostatnia wykona dane zadanie. Format nie przewiduje udziału prowadzącego.

Czwarty sezon projektu TTV emitować będzie wiosną 2024 roku. Z najnowszych doniesień wynika, że nowa odsłona „99 - gra o wszystko. VIP” zadebiutuje w sobotę, 2 marca o godz. 22.00. Program będzie się składać z ośmiu odcinków (poprzednia odsłona liczyła sześć odcinków).

Gwiazdy TTV będą rywalizować ze swoimi drugimi połówkami

Wśród zawodników wiosennej odsłony teleturnieju „99 - gra o wszystko. VIP” znajdą się uczestnicy poprzednich edycji oraz bohaterowie nowych programów TTV - „Zakupu w ciemno”, „Diabelni boskich”, „Życia na kredycie”, „Kanapowczyń” oraz „Super rolników”. Łącznie w programie wystąpi 44 zawodników.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/gogglebox-przed-telewizorem-20-edycja-ttv-kiedy-emisja,7169446882788993a ##

Pierwszy sezon „99 - gra o wszystko. VIP” w TTV oglądać można było w styczniu 2022 roku, drugi - na przełomie sierpnia i września 2023 roku, a trzeci - wiosną ub.r.

Z kolei wiosną 2022 roku stacja pokazała jedną edycję projektu z udziałem zwykłych uczestników (projekt nosił tytuł „99 - gra o wszystko”).

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/zakup-w-ciemno-ttv-3-sezon-kiedy-premiera,7169446875072641a ##

Już się zakończyły zdjęcia do programu, prace na planie odbywały się w Krakowie. Za produkcję „99 - gra o wszystko” odpowiada GPlus Production.

492 tys. widzów „99 - gra o wszystko. VIP 3”

Trzeci sezon „99 - gra o wszystko. VIP” na antenie TTV oglądać można było w soboty o godz. 22.00, w okresie od 4 marca do 8 kwietnia ub.r. Średnia widownia premierowych odcinków programu wyniosła 492 tys. osób, co przełożyło się na 4,85 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 7,60 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 7,14 proc. wśród widzów w wieku od 20 do 54 lat.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Esgo pracuje dla Grupy Ubezpieczeniowej Zurich

Esgo pracuje dla Grupy Ubezpieczeniowej Zurich

Przełomowy wyrok sądu. Koszty reklam spółki to informacja publiczna

Przełomowy wyrok sądu. Koszty reklam spółki to informacja publiczna

Będzie ogromna strata Cyfrowego Polsatu. Media i telekomunikacja warte 2,7 mld zł mniej

Będzie ogromna strata Cyfrowego Polsatu. Media i telekomunikacja warte 2,7 mld zł mniej

Vectra udostępnia Eleven Sports 1 wszystkim abonentom

Vectra udostępnia Eleven Sports 1 wszystkim abonentom

Nowy szef social mediów w K+PR

Nowy szef social mediów w K+PR

"Nie ma podstaw do rozwiązania umowy z Zondacrypto". Kolejny przelew – pod koniec kwietnia

"Nie ma podstaw do rozwiązania umowy z Zondacrypto". Kolejny przelew – pod koniec kwietnia