Anna Mościcka-Miodek odchodzi z portalu Gazeta.pl

Anna Mościcka-Miodek, kierownik ds. marketingu w portalu Gazeta.pl, odchodzi z Agory - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Mościcka-Miodek formalnie związana będzie ze spółką do końca maja br. Nie zdradza na razie, do jakiej firmie przechodzi, ale pracę ma w niej rozpocząć od czerwca br.

Agora nie zamierza powoływać nowego kierownika ds. marketingu portalu Gazeta.pl. - Od czerwca obowiązki Anny Mościckiej-Miodek zostaną rozdysponowane pomiędzy pozostałych członków zespołu marketingu segmentu internet - informuje nas Aleksandra Wawrzos, odpowiedzialna za komunikację Gazeta.pl.

Anna Mościcka-Miodek z Agorą związana była od 2011 roku. Zanim została kierownikiem ds. marketingu, w Gazeta.pl pracowała m.in. jako communication & social media manager oraz social media manager. Wcześniej związana była m.in. z firmą Deloitte.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów