Apple zapowiada na czerwiec konferencję WWDC. Będzie nowy iPhone?

W dniach 2-6 czerwca br. w San Francisco odbędzie się organizowana przez Apple coroczna konferencja Worldwide Developers Conference (WWDC).

km
km
Udostępnij artykuł:
Apple zapowiada na czerwiec konferencję WWDC. Będzie nowy iPhone?

Apple ogłosiło, że głównym tematem pięciodniowej konferencji będzie przyszłość systemów iOS i OS X. W planie jest m.in. ponad 100 technicznych sesji, na których pojawi się ponad 1000 inżynierów firmy z Cupertino. Rozdane zostaną także nagrody Apple Design Awards za najlepsze aplikacje ostatnich 12 miesięcy.

Deweloperzy zainteresowani wzięciem udziału w konferencji mogą do poniedziałku 7 kwietnia rejestrować się na oficjalnej stronie internetowej WWDC. Tym razem Apple zrezygnowało z systemu "kto pierwszy ten lepszy". Bilety w cenie 1599 dolarów otrzyma grupa 5000 losowo wybranych uczestników.

Co roku na WWDC Apple prezentuje także swoje nowe produkty i usługi. Przed rokiem były to nowe komputery Mac Pro i MacBook Air, nowe wersje systemów OS X i iOS oraz iTunes Radio.

Według nieoficjalnych doniesień, w tym roku Apple pokaże inteligentny zegarek iWatch. Być może pojawi się też najnowszy model iPhone'a.

 

 

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Newsmax Polska z kolejnym zastrzykiem kapitału

Newsmax Polska z kolejnym zastrzykiem kapitału

Już są nowe wyniki Wirtualnego Wskaźnika Wpływu. Zobacz, które medium było najmocniejsze w internecie w maju

Już są nowe wyniki Wirtualnego Wskaźnika Wpływu. Zobacz, które medium było najmocniejsze w internecie w maju

#WM GLOBAL. Szybki przegląd newsów ze świata mediów i reklamy

#WM GLOBAL. Szybki przegląd newsów ze świata mediów i reklamy

W sporcie WP tuż nad Interią. Na czele Onet, Sport.pl z dużym spadkiem

W sporcie WP tuż nad Interią. Na czele Onet, Sport.pl z dużym spadkiem

Filmowy magazyn TVP Kultura wróci jesienią. Z nowym prowadzącym

Filmowy magazyn TVP Kultura wróci jesienią. Z nowym prowadzącym

Sweet.TV z pierwszym zyskiem w Polsce. Dwa razy więcej z subskrypcji i reklam

Sweet.TV z pierwszym zyskiem w Polsce. Dwa razy więcej z subskrypcji i reklam