SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

140 tys. widzów programu „Dorota Gawryluk zaprasza” w Polsat News

Nowy program „Dorota Gawryluk zaprasza” po trzech odcinkach gromadzi średnio 139 tys. widzów. Polsat News w trakcie nadawania programu zajmuje trzecie miejsce w rynku oglądalności kanałów newsowych.

Dorota Gawryluk, fot.polsat Article

Program „Dorota Gawryluk zaprasza” w Polsat News oglądać można w środy o godz. 21.00, począwszy od 29 marca br. Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków produkcji (wyemitowanych do 12 kwietnia br.) wyniosła 139 tys. widzów, co przełożyło się na 0,92 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 0,55 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,80 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Najwięcej widzów do tej pory zgromadził drugi odcinek audycji. Przyciągnął on przed telewizory uwagę 169 tys. osób.

Polsat News w czasie emisji nowego programu zajmuje trzecie miejsce wśród kanałów informacyjnych w naszym kraju. Liderem jest stacja TVP Info, która ma wtedy 2,13 proc. udziału w rynku. Drugie miejsce zajmuje TVN24 (1,83 proc. udziału).

Taka sama jest kolejność stacji wśród widzów w grupie wiekowej 16-59. Z kolei w grupie 16-49 liderem jest kanał TVN24.

W każdym odcinku audycji dziennikarka Dorota Gawryluk spotyka się z gośćmi, z którymi rozmawia na bieżące tematy społeczno-polityczne. Program realizowany jest w studiu zewnętrznym z udziałem publiczności. To autorski format Doroty Gawryluk, nad którym pracowała od ub.r.

Udział Polsatu News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w marcu br. wyniósł 1,07 proc.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 140 tys. widzów programu „Dorota Gawryluk zaprasza” w Polsat News

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Laik
Może mi ktoś wyjaśnić, jak można nad takim formatem - zapraszam gościa i zadaje pytania - pracować dłużej niż dwa tygodnie? Na czym praca nad takim formatem polega?
8 3
odpowiedź
User
Trochę trudno
porównać tvpis info z multiplexu i kodowane tvn24, w tej sytuacji wynik tej ostatniej jest imponujący.
Czy, jeśli widzowie z grupy pomiarowej mają kupiony dostęp, ten fakt nie zaburza rzetelności pomiaru?

Przydzielanie czasu rozmówcom i pilnowanie merytoryczności przez red. Gawryluk w pierwszym programie po raz kolejny dowiodła pisowskich sympatii prowadzącej. Fakt, że Bielana zmusić do konkretnej odpowiedzi trudno, ale może, po prostu, nie należy robić sobie reklamy, że obiektywnie bada się problem. Zobaczymy wyniki po kilku następnych edycjach.
0 3
odpowiedź
User
Marek
Ja tam bardzo cenię panią Gawryluk i ogólnie to co robi dla Polsatu i Polsatu News. Nawet jeśli ma jakieś sympatie polityczne, a wiem, że ma, to jednak w programach tego nie można odczuć. I to mi się podoba.
2 2
odpowiedź
User
ik
pani gawryluk typowa pisuwka program tendencyjny za durzo krzyczy i wchodzi w zdanie nighdy nie byla dobra w prowadzeniu
1 2
odpowiedź
User
Robert
To się nie zgodzę. Wiadomo, pani Gawryluk ma swoje poglądy, ale to na pewno nie wpływa na jej obiektywność w pracy publicystycznej. I to ogólnie cechuje Polsat News, dzięki czemu ten kanał da się jeszcze oglądać. W przeciwieństwie do innych publicystycznych...
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing