SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

20179 Samsungów do wymiany w Polsce

Samsung Electronics Polska powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre telefony Samsung SGH-C450, mogą stwarzaćzagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

Polski dystrybutor telefonów Samsung poinformował, że wniektórych egzemplarzach modelu SGH-C450 możliwe jest przekroczenielimitu emisji fal radiowych. Brak jest dokładnych danych naukowychna temat faktycznych zagrożeń oraz ich rodzaju, ale jak informujeprzedsiębiorca, z uwagi na przekroczenie dopuszczalnych normemisji, zdecydował się on na wycofanie wszystkich wprowadzonych narynek egzemplarzy telefonów Samsung SGH-C450. Kampania na rynkupolskim rozpocznie się 16 lutego 2009 roku i zaplanowana jest na 2miesiące. Przedsiębiorca deklaruje, że w tym czasie, zapośrednictwem punktów serwisowych możliwe będzie dokonanie wymiany20179 aparatów, które trafiły na polski rynek.

Właściciele telefonów będą mogli skorzystać ze specjalnegonarzędzia umożliwiającego ustalenie, czy telefon podlega kampanii,które zostanie udostępnione na stronie internetowej www.samsung.pl oraz z infolinii: 0-801172 678.

Źródło: UOKiK

Dołącz do dyskusji: 20179 Samsungów do wymiany w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl