SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cztery nowe osoby w 24/7 Communication

Do zespołu agencji 24/7 Communication dołączyli Edyta Banach, Paweł Tamioła, Agnieszka Szymanowska i Patryk Wojcieszek.

Article

Edyta Banach pracuje jako project manager w zespole content. Na nowym stanowisku będzie zarządzała projektami z zakresu produkcji stron internetowych i produkcji audiowizualnej. Do jej zadań będzie należało także rozwijanie projektów z zakresu content marketingu.

Banach ma doświadczenie w zakresie zarządzania projektami oraz digitalu. Wcześniej pracowała w takich firmach jak CWT, The Heart oraz Uxeria, gdzie współpracowała z wieloma klientami korporacyjnych, publicznych oraz średnich przedsiębiorstw.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Patryk Wojcieszek w 24/7Communication pełni funkcję acoount managera w zespole energy & industry, gdzie zajmie się doradztwem strategicznym.

Wojcieszek ma kilkunastoletnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Wcześniej pracował w agencji K+Group jako PR manager oraz w Grupie Hasco na stanowisku head of public relations office. Współpracował z takimi firmami jak PGNiG, Grupa Selena, Dom Development, Koleje Dolnośląskie, Capchem Poland oraz Umicore.

Agnieszka Szymanowska objęła stanowisko interim account directior w zespole 24/7Flex, gdzie będzie odpowiadała za wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu efektywnej komunikacji PR.

Szymanowska od ponad 20 lat zajmuje się public relations i komunikacją społeczną. Ma doświadczenie m.in. w doradztwie strategicznym, PR produktowym i korporacyjnym, zarządzaniu sytuacją kryzysową czy CSR. W przeszłości zarządzała agencją TBWA, gdzie zajmowała się nadzorem nad pracą dla klientów z wielu branż, m.in. FMCG, nieruchomości oraz sprzedaży detalicznej. Przez kilka lat pracowała również dla fundacji White Star, zajmującej się wyrównywaniem szans edukacyjnych i społecznych dzieci i młodzieży.

Paweł Tamioła jako account manager w zespole telco & entertainment będzie odpowiadał za wsparcie klientów z sektora technologii i e-commerce.

Tamioła ma wieloletnie doświadczenie w realizacji złożonych projektów komunikacyjnych w branży technologicznej i rozrywkowej. Poprzednio pracował w takich agencjach jak Havas PR Warsaw jako senior PR consultant czy Flywheel, gdzie obejmował stanowisko PR managera. Studiował dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją media relations.

Dołącz do dyskusji: Cztery nowe osoby w 24/7 Communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl