SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

9,5 zł - tyle wynosi cena emisyjna Kino Polska

Cena emisyjna akcji w ofercie publicznej spółki Kino Polska TV została ustalona na 9,5 zł, poinformowała spółka w komunikacie. Wcześniej ustalone widełki wynosiły 8,5-10,0 zł.

9,5 zł - tyle wynosi cena emisyjna Kino Polska

"Cena emisyjna akcji Kino Polska TV  została wyznaczona na podstawie przeprowadzonej w dniach 16-22 marca 2011 budowy księgi popytu i mieści się w podanym wcześniej przedziale cenowym 8,50 – 10,00 zł za akcję. Oferta spółki obejmuje 4.000.000 akcji serii B, z podziałem na dwie transze" - czytamy w komunikacie. Oferującym jest Noble Securities.

Środki pozyskane z rynku publicznego Kino Polska TV  zamierza przeznaczyć na zakup infrastruktury technicznej i rozwój oferty programowej poprzez produkcję nowych kanałów telewizyjnych. Zapisy na akcje rozpoczynają się 23 marca i potrwają do 30 marca.

"W planach mamy stworzenie nowych kanałów: Kino Polska HD i Kino Polska Muzyka oraz FilmBox Action, FightBox i FashionBox" – powiedział prezes Piotr Reisch.

W 2010 r. spółka osiągnęła zysk netto w wysokości 9,02 mln zł (dane szacunkowe) w stosunku do 6,08 mln zł z roku 2009.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 9,5 zł - tyle wynosi cena emisyjna Kino Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl