SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ad.point na sprzedaż

Udziałowcy CR Media potwierdzają chęć sprzedaży Ad.pointu, Wojciechowski odsunięty od negocjacji z inwestorami.

Jacek Pogonowski, partner funduszu Baring BCEF Investment VI Limited, potwierdził informacje o poszukiwaniu inwestora dla spółki Ad.point i należącej do niej sieci radiowej - podał serwis "Media&Marketing Polska".

Baring BCEF ma obecnie 49,99 proc. udziałów w CR Media Consulting SA, która jest powiązana ze spółką Ad.point. Jacek Pogonowski jest wiceprezesem zarządu CR Media SA i członkiem zarządu CR Media Consulting SA. Pogonowski potwierdza, że to właśnie on, a nie prezes CR Media Ryszard Wojciechowski, zarówno z ramienia funduszu, jak i spółki prowadzi negocjacje z potencjalnymi inwestorami.

- Obecnie prowadzimy dwa projekty. Pierwszy dotyczy pozyskania inwestora dla sieci radiowej, drugi połączenia z IGroup i wprowadzenia spółki na giełdę. W związku z tym podzieliliśmy nasze funkcje. Ja negocjuję z inwestorami, prezes Wojciechowski prowadzi rozmowy związane z fuzją i wprowadzeniem firmy na giełdę - wyjaśnia Pogonowski.

 Potwierdza też zaawansowane rozmowy dotyczące pozyskania inwestora dla sieci Ad.point bądź jej sprzedaży.

 - Rozmowy te są na dość zaawansowanym poziomie. Decyzje w tej sprawie zapadną do końca bieżącego roku. Rozważamy różne możliwości - mówi Pogonowski.

Obecnie do sieci radiowej Ad.point należy 14 stacji radiowych i 11 rozgłośni Radia Plus.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ad.point na sprzedaż

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl