SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Adam Siedlecki na czele działu performance w Goldbach Audience

Sieć reklamy internetowej Goldbach Audience (należąca do Goldbach Poland) utworzyła dział performance, na którego czele stanął Adam Siedlecki. Ponadto pracę w Goldbach Audience rozpoczęli Angelika Przeździęk, Aneta Dąbska i Wojciech Spytek.

Adam Siedlecki

Adam Siedlecki

Zespół performance w Goldbach Audience zajmuje się realizacją kampanii rozliczanych w modelu efektywnościowym oraz ma na celu rozszerzyć współpracę o ten model z witrynami zrzeszonymi w Goldbach Audience oraz z zewnętrznymi afiliantami. Na czele nowego działu jako head of performance stanął Adam Siedlecki. Odpowiada za rozwój oferty performance, nadzór nad realizacją kampanii efektywnościowych oraz wsparcie komórek sprzedażowych w zakresie działań i produktu performance. Siedlecki wcześniej był m.in. dyrektorem marketingu Novem Group, marketing & sales development directorem w IDMnecie oraz szefem projektu Netshare w Redefine.

Do nowo utworzonego działu dołączył także Wojciech Spytek, obejmując stanowisko performance account managera. Poprzednio pracował w Novem Group, gdzie jako key account manager odpowiadał za współpracę z najważniejszymi klientami bezpośrednimi oraz domami mediowymi.

W skład działu Performance weszła również Sylwia Talarek, która do tej pory pracowała w dziale agencyjnym Goldbach Audience. Obecnie będzie zajmować stanowisko performance trading managera. Emisją kampanii efektywnościowych zajmie się natomiast Łukasz Mucha jako performance traffic manager. Mucha jest związany z firmą od kilku miesięcy.

Ponadto do Goldbach Audience dołączyły Angelika Przeździęk i Aneta Dąbska. Pierwsza jako buying director odpowiadać będzie za współpracę z wydawcami oraz negocjacje kontraktów z witrynami gwarancyjnymi i partnerami. Wcześniej zarządzała siecią reklamy typu in-image Pixad, a także była dyrektorem ds. zakupu w sieciach IDMnet i Afilo oraz media buying managera w sieci reklamy internetowej Glossy Media.

Aneta Dębska jako affiliate manager będzie pracować w dziale kierowanym przez Angelikę Przeździęk. Poprzednio przez 4,5 roku była związana z siecią reklamy internetowej IDMnet, w której przez ostatnie dwa lata pełniła funkcję szefa działu współpracy z witrynami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Adam Siedlecki na czele działu performance w Goldbach Audience

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jpaslawski
Panowie, powodzenia.
18 8
odpowiedź