SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Adrianna Stępniewska head of Lego REEMEA w Initiative Junior

W strukturach grupy IPG Mediabrands utworzono nowe stanowisko szefa hubu obsługującego Lego, odpowiedzialnego za region REEMEA w agencji Initiative Junior. Funkcję tę objęła Adrianna Stępniewska.

Adrianna StępniewskaArticle

Stępniewska będzie odpowiedzialna za komunikację LEGO na kilkunastu rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i w Afryce, w tym m.in. w Polsce, na Ukrainie, Rosji, na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, w Grecji, w Bułgarii, w Turcji oraz w RPA. W pracy będzie ją wspierał dedykowany zespół złożony ze specjalistów Initiative Junior, umiejscowiony w Pradze.

W strukturach IPG Mediabrands będzie raportowała bezpośrednio do Moniki Bronowskiej, CEO IPG Mediabrands CEE.

- Kładziemy ogromny nacisk na zbieranie i wymienianie się wiedzą z poszczególnych rynków. Adrianna ma duże doświadczenie w obszarach, które są istotne dla IPG Mediabrands i koncernu LEGO. Wyjątkowo ważne w pełnieniu funkcji szefa hubu jest znajomość mechanizmów pracy agencji mediowych i marketerów. Adrianna zdobyła spore doświadczenie i wiedzę odnośnie większości rynków, za które teraz będzie odpowiedzialna - mówi Bronowska.

Ostatnio Stępniewska związana była z domem mediowym Zenith (Publicis Media), gdzie od 2015 roku pełniła funkcję account directora. Pracowała w zespołach odpowiadających za region CEE dla takich marketerów jak m.in.: Electrolux, LVHM, 3M oraz Daimler. Lokalnie opiekowała się zespołami obsługującymi m.in. koncerny L’Oreal, Obi, Credit Agricole.  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała także w takich firmach jak Red Age, OMD Poland.

Initiative i LEGO współpracują od 2018 roku. Wtedy też powołano brand Initiative Junior, dedykowany obsłudze tego klienta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Adrianna Stępniewska head of Lego REEMEA w Initiative Junior

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aff
Nowy uklad czyści stary.
odpowiedź
User
Michał
Bardzo dobry transfer
odpowiedź
User
Piotruś
Powodzenia Adrianno! :)
odpowiedź