SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agata Czarnecka szefową działu badań rynku i doradztwa w CBRE

Agata Czarnecka została nową szefową działu badań rynku i doradztwa w CBRE w Polsce. Pokieruje kilkunastoosobowym zespołem ekspertów w zakresie analiz i badań rynku.

fot. mat. pras.fot. mat. pras.

Czarnecka związana jest z CBRE od ponad 11 lat. Do tej pory pełniła funkcję dyrektorki działu badań rynku i doradztwa. Jest autorką i współautorką wielu raportów dotyczących kierunków rozwoju każdego z sektorów nieruchomości komercyjnych, w tym: „Retail 2040”, „Shopping Centre 4.0”, „How we want to work?”.

Wcześniej, przez 10 lat pracowała w firmie EY (wcześniej Ernst & Young) w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości, gdzie specjalizowała się w sporządzaniu raportów i analiz. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów CCIM.

- Agata z CBRE związana jest od ponad dekady. Przez ten czas aktywnie uczestniczy w budowaniu przewagi konkurencyjnej firmy, demonstrując szeroką wiedzę i najwyższej jakości usługi dla naszych klientów. Jestem przekonany, że na nowym stanowisku rozwinie swoje umiejętności z jeszcze większą korzyścią dla całej organizacji i naszych klientów – mówi Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce.

Dział badań rynku i doradztwa CBRE zajmuje się zbieraniem danych, przygotowywaniem analiz, oraz raportów rynkowych dla klientów organizacji. Zespół doradztwa i analiz realizuje m.in. takie badania jak analizy i raporty o lokalnych, regionalnych i światowych trendach, analizy lokalnych rynków biurowych, handlowych, magazynowych, przemysłowo-logistycznych i inwestycyjnych, analizy lokalizacji i studia wykonalności (feasibility studies) projektów komercyjnych, w tym modelowanie i prognozowanie finansowe, a także analizy lokalizacyjne dla inwestycji zagranicznych, takich jak centra usług wspólnych (SSC i BPO) oraz inwestycji przemysłowych.

Dołącz do dyskusji: Agata Czarnecka szefową działu badań rynku i doradztwa w CBRE

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
nigdy sie nie zmecza i nie zaniedbaja te znaki paluchami
odpowiedź