SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agata Majecka na czele zmienionych działów Newcast i Performics w ZOG

Newcast i Performics, specjalistyczne działy domu mediowego ZenithOptimedia, zmieniają swoje kompetencje i strukturę. Na czele obu staje Agata Majecka, poprzednio kierująca tym drugim.

Agata MajeckaArticle

Newcast, specjalizujący się dotychczas w niestandardowym wykorzystaniu kanałów komunikacji, poszerza znacznie swoje kompetencje i skład. I tak projektami social media, kreacją i tworzenie kontentu będzie zajmował się zespół kierowany przez Katarzynę Ejdys, natomiast sponsoringiem, product placementem i innymi działaniami niestandardowymi - zespół Moniki Szot.

Zespół Katarzynę Ejdys poprzednio pracował w ramach Performics. - Jego działalność stopniowo coraz bardziej zazębiała się z kompetencjami Newcast, dlatego połączenie obu zespołów jest ewolucyjną, naturalną zmianą - tłumaczy Monika Bronowska, CEO ZenithOptimedia Group.

Z kolei Performics będzie się koncentrować na działaniach efektywnościowych: performance, afiliacji, SEM, SEO, rozwoju nowych narzędzi i wykorzystaniu technologii. Za dalszy rozwój działu odpowiada Rafał Sobiczewski, który awansował na stanowisko jego szefa.

Funkcję dyrektor obu działów objęła natomiast Agata Majecka, poprzednio kierująca tylko Perfomics. W ZOG pracuje od 2008 roku, a wcześniej była związana m.in. z domem mediowym Carat Polska i agencją ACR (Grupa K2).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Majecka na czele zmienionych działów Newcast i Performics w ZOG

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl