SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Afekt zajmie się obsługą BTL Volkswagena

Agencja Afekt wygrała przetarg Volkswagen Group Polska na obsługę reklamową w zakresie BTL. Dla importera będzie pracować przez trzy najbliższe lata.

W ramach nawiązanej współpracy Afekt będzie odpowiadać za marketing dealerski w ponad 60 placówkach całej sieci salonów w Polsce. Agencja odpowiada za prowadzenie działań BTL we wszystkich salonach dealerskich marki Volkswagen Samochody Osobowe w Polsce. 

Do kluczowych zadań agencji należy przede wszystkim optymalizacja komunikacji z klientem w punkcie sprzedaży w celu maksymalizacji jego pozytywnych doświadczeń w kontekście zmieniającego się sposobu dokonywania zakupów.

Ponadto Afekt zadba o unifikację standardów kampanii realizowanych w sieci, dobór narzędzi POS na ewoluującej ścieżce klienta w salonach, zajmie się koordynacją akcji sprzedażowych i kampanii przygotowanych przez markę, a także wesprze dealerskie działania marketingowe.

- Przez fakt wszechobecnej digitalizacji ścieżka zakupowa klienta ulega ogromnym przemianom. Dostrzegamy to również w naszych punktach sprzedaży. Jednak mimo tego, wizyta w salonie nadal jest bardzo istotnym etapem w procesie podejmowania decyzji o zakupie samochodu konkretnej marki. Dlatego działania marketingowe w salonach mają dla nas kluczowe znaczenie. Chcąc maksymalizować dobre doświadczenia naszych klientów wprowadzamy nowe rozwiązania. Wybranie partnera w tym obszarze było dla nas zatem bardzo ważną decyzją - mówi Mateusz Liśkiewicz, communication manager Volkswagen Group Polska.

Za obsługę Volkswagen Samochody Osobowe z ramienia Afekt odpowiadają Katarzyna Kantarek, senior account manager oraz Przemysław Wilk, project coordinator. Nad strategią czuwać będzie Jacek Sołkiewicz, a nad kreacją - Piotr Majewski, szef Działu Kreacji.

Szczegółów przetargu nie ujawniono. Umowa została podpisana na okres 3 lat.

Dołącz do dyskusji: Agencja Afekt zajmie się obsługą BTL Volkswagena

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wincey & wincey
działania reklamowe w afekcie.. heheh
na pewno nie chodziło o "Efekt"?
odpowiedź