SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja BTL Roku

TEQUILAPolska Agencją BTL Roku

Agencja marketing services TEQUILAPolska została Agencją BTL Roku 2004. Ten prestiżowy tytuł  przyznawany jest przez VFP Communications wydawcę Media i Marketing Polska. TEQUILA została Agencją Roku już po raz drugi - poprzednio w 2002 roku.

"Z wielką radością przyjąłem informację o przyznaniu naszej agencji tego zaszczytnego tytułu. Jestem pewien, że potraktujemy to wyróżnienie jako kolejny element mobilizujący nas do poszukiwania jeszcze lepszych rozwiązań w naszej pracy.
Satysfakcję sprawia fakt, że przyjęta zmiana pozycjonowania TEQUILA na nową formułę "Brand Energizing" i towarzyszące temu zmiany w podejściu do tworzenia standardów marketing services zyskały uznanie rynku." - powiedział Michał Lehmann Dyrektor Generalny TEQUILAPolska
 
O przyznaniu tytułu Agencji Roku decydowały: rozwój firmy, jakość świadczonych usług, działalność na rzecz całej branży, zdobyte nagrody, liczba klientów, przychody, liczba wygranych przetargów. To już kolejna w tym roku nagroda dla TEQUILAPolska. Wcześniej w Międzynarodowym Konkursie Marketingu Bezpośredniego Boomerang 2004 agencja otrzymała nagrodę Boomerang w kategorii "program lojalnościowy" oraz wyróżnienie w kategorii "kampania direct mail". Z kolei w konkursie marketingu bezpośredniego Złota Strzała TEQUILA zdobyła nagrodę Złota Strzała w kategorii "przesyłka bezpośrednia BtoC" oraz wyróżnienie w kategorii "projekt graficzny".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja BTL Roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl