SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Grow rozbudowuje dział PR

Joanna Pietrzak awansowała w agencji Grow na stanowisko dyrektor ds. komunikacji. Paulina Piotrowska została awansowana na menadżerkę ds. komunikacji, a Karolina Bartosik - na specjalistkę. Zespół PR zasiliła Natalia Kreczmańska.

Joanna Pietrzak, Paulina Piotrowska, Karolina, Natalia KreczmańskaArticle

Od sierpnia Joanna Pietrzak, dyrektor ds. komunikacji, która dotychczas kierowała działem PR, odpowiada za PR wewnętrzny agencji, działania new business oraz komunikacyjne projekty specjalne dla kluczowych klientów. Joanna Pietrzak z Grow związana jest już od ponad 10 lat. Początkowo koordynowała działania z obszaru event i content marketingu i kierowała portalem HRnews.pl. Stworzyła też w strukturach agencji dział PR, którym kierowała przez cztery lata. Teraz będzie skupiała się na rozwoju biznesu i projektach strategicznych.  

Awans Pauliny Piotrowskiej

Obowiązki Joanny Pietrzak dotyczące zarządzania zespołem PR i koordynacji działań konsultantów przejęła Paulina Piotrowska, która z początkiem sierpnia objęła nowo utworzone stanowisko menedżera ds. komunikacji. Dotychczas Piotrowska pełniła w agencji funkcję starszego specjalisty ds. komunikacji. Na nowym stanowisku będzie kierować zespołem PR i planować oraz realizować dla klientów działania z takich obszarów jak public relations, social media czy content marketing. Z Grow związana jest blisko 4 lata. Przedtem pracowała m.in. w agencji Konkret PR, a także w mediach marketingowych.

W lipcu na stanowisko specjalisty ds. komunikacji awansowała również Karolina Bartosik, która w Grow pracuje od 1,5 roku. W agencji realizuje dla klientów działania z takich obszarów jak social media, event marketing i influencer marketing. Poprzednio była związana m.in. z Polska Press Grupa, Fundacją Class Ladies czy Business Link, gdzie odpowiadała za media społecznościowe i tworzenie contentu.  

Od czerwca zespół PR zasiliła także Natalia Kreczmańska, która objęła stanowisko młodszego specjali-sty ds. PR i social media. Wspiera zespół w realizacji działań komunikacyjnych dla klientów z obszaru PR i social media. Wcześniej pracowała m.in. jako asystentka ds. marketingu w firmie ES Education Bochińska i Wspólnicy oraz jako lektorka języka angielskiego.

Dołącz do dyskusji: Agencja Grow rozbudowuje dział PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl