SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja Made in PR w grupie McCann Poland

Z początkiem 2023 roku, agencja Made in PR dołączyła do multidyscyplinarnej grupy pod kierownictwem Wojciecha Borowskiego, Group CEO McCann Poland, i Krzysztofa Kawy, Group CFO McCann Poland.  Dotychczasowy CEO i właściciel Made in PR Bartłomiej Kędzierski, z początkiem roku objął stanowisko managing partner w Weber Shandwick. Sylwia Siedlanowska-Wasiluk została dyrektor zarządzającą Made in PR.

Od lewej Wojciech Borowski, Bartłomiej Kędzierski, Sylwia Siedlanowska-Wasiluk, Krzysztof Kawa Od lewej Wojciech Borowski, Bartłomiej Kędzierski, Sylwia Siedlanowska-Wasiluk, Krzysztof Kawa

Obok należącej do McCann Poland sieciowej agencji PR Weber Shandwick, z początkiem 2023 roku partnerem grupy została spółka Made in PR. Pierwsza z nich jest odpowiedzialna za projekty o wymiarze międzynarodowym oraz te realizowane dla dużych podmiotów krajowych, szczególnie w obszarze farmacji, technologii, motoryzacji czy finansów.

Made in PR skupi się głównie na rynku lokalnym, kontynuując rozwój w zakresie komunikacji m.in. w branży retail i budowlanej.

- W ostatnich miesiącach pojawiły się obiecujące trendy na rynku, gdzie komplementarnie obok siebie, mogą rozwijać się dwie agencje, dedykowane dla różnych segmentów klienckich. Dlatego też bardzo cieszę się, że agencja Made in PR dołączyła do naszej grupy i obok wchodzącej w jej skład agencji Weber Shandwick, będzie tworzyła niezależny zespół doświadczonych profesjonalistów, kreatywnych doradców, zapewniających merytoryczne wsparcie markom z różnych sektorów i o różnych potrzebach biznesowych. -  mówi Wojciech Borowski, group CEO McCann Poland.

Wojciech Borowski, Group CEO McCann Poland, i Krzysztof Kawa, Group CFO McCann Poland w sierpniu 2021 roku wykupili agencję. Co za tym idzi polski oddział McCan został przekształcony w agencję afiliowaną z siecią McCann Worldgroup.

Sylwia Siedlanowska-Wasiluk zarządza Made in PR

Bartłomiej Kędzierski, CEO i dotychczasowy właściciel agencji Made in PR, z początkiem roku przejął po Agnieszce Dziedzic stanowisko managing partner w Weber Shandwick. Tym samym od stycznia 2023 roku agencja Made in PR zarządzana jest przez Sylwię Siedlanowską-Wasiluk, która wcześniej obejmowała stanowisko Client Service Directora w agencji.

- Współczesny PR zmienia się na naszych oczach, dając nam coraz to więcej możliwości. Dlatego cieszę się, że w Made in PR możemy wyjść tym zmianom naprzeciw i rozpocząć nowy rozdział w historii agencji. Wierzę, że dzięki współpracy z grupą budowaną przez Wojciecha i Krzysztofa oraz liczny, multidyscyplinarny zespół, jeszcze bardziej rozwiniemy skrzydła i zapewnimy naszym klientom kompleksowe wsparcie na wielu polach - mówi Sylwia Siedlanowska-Wasiluk, managing director Made in PR.

Dołącz do dyskusji: Agencja Made in PR w grupie McCann Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl