SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja RMG zmienia nazwę

Polski oddział RMG zmienia nazwę na Mather Communications

Holding Mediowy WPP Group zdecydował o zmianie nazwy polskiego oddziału sieciowej agencji RMG na Mather Communications. Zarówno struktura firmy, jej osobowość prawna, jak i skład personalny oraz zakres świadczonych usług nie ulegają zmianie. Dyrektorem zarządzającym agencji Mather Communications jest Jim Young, szefem działu obsługi klienta - Agnieszka Mazurek, zaś kreacją dowodzi Zosia Szymańska.

Polski oddział RMG funkcjonujący w ramach Ogilvy Group Poland od roku 1998 będzie od tej pory posługiwał się nazwą Mather Communications z powodu ujednolicenia struktury sieci RMG w Europie, gdzie wszystkie lokalne oddziały agencji (za wyjątkiem rynku polskiego) podlegają strukturom JWT.

Warszawska agencja Mather Communications jest niezależną spółką należąca do holdingu WPP. W zakresie planowania i zakupu mediów, produkcji oraz planowania strategicznego Mather Communications korzysta z zasobów WPP w Polsce i na świecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja RMG zmienia nazwę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl