SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Walczak naczelną „Chwili dla Ciebie” i „Chwili dla Ciebie Extra”

Agnieszka Walczak od kwietnia pokieruje czasopismami „Chwila dla Ciebie” i „Chwila dla Ciebie Extra” (Wydawnictwo Bauer). Ich dotychczasowy redaktor naczelny Jarosław Mrozek przechodzi na emeryturę.

Article

Wieloletni redaktor naczelny tygodnika „Chwili dla Ciebie” i miesięcznika „Chwili dla Ciebie Extra” Jarosław Mrozek przechodzi na emeryturę. Kierowanie tytułami przejmie po nim od kwietnia jego dotychczasowa zastępczyni Agnieszka Walczak.

„Bardzo dziękuję Jarkowi za 30 lat pracy w Wydawnictwie. Jest jedną z tych osób, które były od zawsze. Ikona pracowitości, symbol pasji i wulkan energii. Nigdy nie przepuścił żadnej kolumny ani żadnej grupy fokusowej. Jego determinacja w dążeniu do perfekcji często była utrapieniem dla współpracowników, ale skutecznie przyciągała tysiące czytelniczek” - komentuje Marek Lasota, członek zarządu i wydawca odpowiedzialny za segment yellow w Bauerze.

Zwolnienia w Bauerze

Jak niedawno ustaliliśmy, Bauer rozstał się w ostatnim czasie z kilkunastoma osobami, m.in. z redakcji czasopism segmentu yellow. Zwolnienia związane są ze zmianami w strukturze wydawnictwa.

Od 1 lutego Bauer wydaje 13 pism z krzyżówkami zakupionych od firmy Rozrywka. Ich pracownicy dostali propozycję przejścia do wydawnictwa.

Niedawno z wydawnictwem rozstała się Agnieszka Trojanowicz, redaktorka naczelna „Tele Tygodnia” i „Świata Seriali”.

W 2020 roku przychody Wydawnictwa Bauer zmalały o 13,4 proc. do 360,8 mln zł, a przy ograniczeniu kosztów operacyjnych o 16 proc. jego zysk netto wzrósł ze 106,7 do 107,8 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Walczak naczelną „Chwili dla Ciebie” i „Chwili dla Ciebie Extra”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ero-2-man
Agnieszka, chodz na Chwile do Mnie, Extra !
odpowiedź
User
info
Naczelna Tiny też odchodzi
odpowiedź
User
obserwatorka
Słowo "perfekcja", nie przesadzajmy. Co za patos! Wielu naczelnym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy i bez nich gazeta nie wyjdzie.
odpowiedź