SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksander Mroczek i Paweł Sikora szefami zespołów Biddable i SEO w Reprise

Aleksander Mroczek i Paweł Sikora awansowali w strukturach agencji Reprise (Mediabrands), obejmując stanowiska odpowiednio head of Biddable i head of SEO. Są to nowo powstałe funkcje w strukturach agencji. Obaj raportują bezpośrednio do Jacka Dymkowskiego, managing directora Reprise.

od lewej: A.Mroczek, P. Sikora Article

Aleksander Mroczek zarządza zespołami SEM, paid social. Odpowiada również za kształtowanie strategii dla obecnych i przyszłych klientów agencji, pogłębianie synergii i automatyzację z różnymi kanałami mediowymi. Obecnie w jego zespole pracuje 20 specjalistów.

Z agencją związany jest od 2018 r. Wcześniej odpowiedzialny za obsługę klientów działających na rynku B2B i B2C, w Polsce i regionie EMEA. Certyfikowany trener Google Marketing Platform.

Paweł Sikora odpowiada w agencji Reprise za obszar SEO, rozwój usług i produktów SEO. Zarządza kilkuosobowym zespołem specjalistów. Przez ostatnie 5 lat pracował jako SEO Coordinator w Reprise.

Wcześniej był menedżerem i specjalistą ds. SEO m.in. w Zenith (Peformics), OMD Poland, SEMtec i Cube Group.

- W Reprise staramy się doceniać talenty, dlatego niezmiernie się cieszę, że kandydatów na stanowiska szefów zespołów Biddable i SEO wyłoniliśmy z spośród obecnych pracowników agencji. Aleksander i Paweł to managerowie z wiedzą, kompetencjami i niezwykle silną pozycją w zespole. Z takimi liderami jestem spokojny o najwyższą jakość obsługi - mówi Jacek Dymkowski, managing director agencji Reprise.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksander Mroczek i Paweł Sikora szefami zespołów Biddable i SEO w Reprise

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nick
Gratulacje Panowie!
4 0
odpowiedź