SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Alina Lempa prezeską Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku

Alina Lempa, prezeska firmy badawczej IQS została wybrana na nową prezeskę Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku. Zastąpiła na tym stanowisku Włodzimierza Daaba, pełniącego tę funkcję od lutego ub.r.

fot.mat.pras.Article

Alina Lempa jest prezeską zarządu agencji badawczej IQS od 2010 r. Wcześniej, jako managerka związana była m.in. z globalnymi firmami FMCG m.in. Unilever i PepsiCo oraz z branżą mediową. 

W latach 2010-2014 oraz 2017-2021 pełniła funkcję członka zarządu OFBOR. Od wielu lat należy także do światowej organizacji zrzeszającej liderów biznesu - YPO.

- Wybór na stanowisko prezeski zarządu OFBOR to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Jestem związana z branżą badawczą od kilkunastu lat i wiem jak ważną rolę odgrywa w niej OFBOR, który jest nie tylko twórcą branżowych samoregulacji, strażnikiem standardów etycznych i metodologicznych, ale także promotorem nowych rozwiązań i podejść w szeroko rozumianym obszarze market insights. Bardzo cieszę się na pracę w tak zdywersyfikowanym gronie nowego zarządu - mówi Alina Lempa.

Do zarządu organizacji weszli też: Agnieszka Gosiewska (Nielsen), Szymon Mordasiewicz (GfK), Łukasz Mazurkiewicz (ARC Rynek i Opinia), Michał Prządka (Kantar Polska) oraz Tomasz Woźniczka (PBS).

OFBOR jest związkiem pracodawców skupiającym wyłącznie certyfikowane agencje badawcze. Obroty jego członków wynoszą ok 85 proc. polskiego rynku badań marketingowych i społecznych.

 

Dołącz do dyskusji: Alina Lempa prezeską Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Badacz
Gratulacje!
odpowiedź
User
gosc
Daab sie nie naprezesowal nadmiernie ,
odpowiedź
User
gosv
nowa prezeska jakas taka rozchelstana..
odpowiedź