SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Amazon Alexa w telewizorach Philips

Philips TV rozszerza swoją ofertę telewizorów z technologią Smart TV o modele kompatybilne z asystentką Alexa firmy Amazon. 

Article

Funkcja Philips Smart TV Voice Control umożliwia głosowe sterowanie telewizorami Philips z systemem Android za pośrednictwem urządzeń z Alexą. Umiejętność będą obsługiwać wszystkie tegoroczne modele telewizorów Philips z systemem Android oraz ubiegłoroczne modele z procesorem przetwarzania obrazu P5. Funkcja Alexy pojawi się w najnowszej wersji oprogramowania – Android O, która zadebiutuje pod koniec tego roku.

Aby móc korzystać z funkcji Philips Smart TV Voice Control, potrzebne będzie urządzenie obsługujące asystentkę Alexa, na przykład Amazon Echo lub Echo Spot, a następnie sparować je z aplikacją z Alexą w telewizorze Philips.

W menu głównym telewizorów Philips z Androidem kompatybilnych z Amazon Alexa pojawi się kanał „How to...”, w którym użytkownicy znajdą filmik instruktażowy pokazujący, jak włączyć nową funkcję.

Na początek, aktualizacja Alexa będzie obsługiwać języki angielski i niemiecki.

Dołącz do dyskusji: Amazon Alexa w telewizorach Philips

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl