SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Amerykański klient agencji Supermedia

Kolejnym klientem agencji Supermedia Interactive została amerykańska firma Aldec.

Firma ta znana jest na całym świecie w środowisku inżynierów elektroników ze specjalistycznego oprogramowania wspierającego projektowanie zaawansowanych układów elektronicznych.

Zadaniem agencji była modernizacja serwisu www.aldec.com, którego głównym celem jest budowanie wizerunku, prezentacja produktów oraz dostarczanie informacji na temat działalności firmy.

Serwis Aldec kierowany jest do inżynierów elektroników, projektujących układy cyfrowe, managerów dużych firm elektronicznych oraz obecnych użytkowników rozwiązań programistycznych.

Witryna w przystępny sposób prezentuje ofertę produktową firmy oraz dostarczane rozwiązania. Odbiorcy mogą tam znaleźć informacje na temat historii i działalności Aldec, pracowników firmy, jej partnerów, inwestorów i klientów oraz kanałów dystrybucji.

Szczególnie użytecznym rozwiązaniem jest udostępnianie bogatego zbioru plików do pobrania. Serwis oferuje próbne wersje oprogramowania oraz biblioteki plików pomocniczych w ramach wsparcia wdrożeń.

W serwisie istnieje również rozbudowany dział edukacyjny, gdzie przeczytać można o kursach treningowych i szkoleniach organizowanych przez firmę dla różnych grup odbiorców - od studentów po specjalistów. Dział linków to kolejne źródło ciekawych materiałów a grupy dyskusyjne sprzyjają budowaniu społeczności wokół witryny.

Ponadto, agencja przygotowała kreacje do kampanii reklamowej w internecie na rynku amerykańskim.

Serwis Aldec od 2 maja dostępny jest pod adresem: http://www.aldec.com/

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Amerykański klient agencji Supermedia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl