SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Andrzej Pestkowski odchodzi z Mediów Regionalnych

Andrzej Pestkowski, wiceprezes Mediów Regionalnych, z końcem marca br. odchodzi z firmy, w której pracował przez 17 lat. W związku z tym zarząd spółki z trzech osób zmniejszy się do dwóch.

Niebawem Media Regionalne mają zostać przejęte przez Grupę Polskapersse (więcej na ten temat). Pestkowski informuje jednak, że powody jego odejścia nie są związane z tą transakcją. - To przypadkowa zbieżność dat. Popieram tę transakcję, bo w obliczu kryzysu mediów drukowanych konsolidacja wydawców prasy regionalnej jest naturalna i logiczna - mówi Wirtualnemedia.pl. Ale przyczyn swojej decyzji nie podaje. - Jeśli chodzi o plany zawodowe to na razie nie są jeszcze konkretne. Teraz po 17 latach pracy w Mediach Regionalnych mam prawo spełnić kilka swoich marzeń, a potem przystąpię do rozmów o przyszłości - mówi Pestkowski.

Andrzej Pestkowski pracował w centrali Mediów Regionalnych (dawniej Orkla Press Polska) od 1996 roku. Początkowo jako projekt manager, następnie dyrektor ds. rozwoju, a od 2008 roku jako wiceprezes. Odpowiadał za akwizycje „Gazety Lubuskiej”, „Nowin”, „Echa Dnia”, „Nowej Trybuny Opolskiej”. Nadzorował obszary reklamy, dystrybucji i druku. Przez lata pełnił też ważne funkcje w organizacjach wydawców: ZKDP i Polskich Badaniach Czytelnictwa.

>>> Polskapresse przejmuje Media Regionalne: możliwe cięcia i fuzje tytułów

Po odejściu Andrzeja Pestkowskiego zarząd Mediów Regionalnych składać się będzie z dwóch osób. Prezes Joanna Pilcicka obejmie nadzór nad reklamą, natomiast wiceprezes Roman Czarnuch nad dystrybucją i drukiem.

Dołącz do dyskusji: Andrzej Pestkowski odchodzi z Mediów Regionalnych

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bodek
Jasne
odpowiedź
User
Obserwator
Gdyby był oceniony przez PP jako sprawny menedżer, na pewno dostałby od nich propozycję. Nie znam człowieka, ale takie są reguły gry w biznesie
odpowiedź
User
august
To straszne - Andrzej Pestkowski odchodzi. Koniec świata...
odpowiedź