SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Karolewska: z HBO Polska do Złota44

Anna Karolewska, po trzech latach pracy na stanowisku dyrektora marketingu odeszła z HBO Polska. Zastąpiła ją tam Beata Czarnacka.

Anna Karolewska dyrektorem marketingu HBO PolskaArticle

Anna Karolewska pracowała w HBO Polska od lipca 2016 roku. Przeszła z Dentsu Aegis Network Polska, gdzie pracowała blisko trzy lata jako dyrektor marketingu.

Karierę zawodową zaczynała w Sony Poland, gdzie odpowiadała za marketing komunikacyjny produktów Sony, w tym PlayStation i Sony Broadcast & Professional. Była członkiem europejskiego forum reklamy Sony. Przez ponad dekadę zarządzała marketingiem i sprzedażą u operatora mobilnego sieci Era (obecnie T-Mobile) jako zastępca dyrektora departamentu obsługującego klientów prywatnych. Później, w Microsoft Polska, odpowiadała m.in. za wdrożenie systemu operacyjnego Windows Phone na polskim rynku oraz współpracę z operatorami mobilnymi i platformami cyfrowymi, oferując rozwiązania B2B. Przez centralę firmy w Redmond została wytypowana do grona 12 kobiet liderek, do ekskluzywnego programu rozwijającego umiejętności menedżerskie.

Ukończyła wydział historii sztuki oraz program dla liderów w European School of Management and Technology w Berlinie.

Obecnie Anna Karolewska pracuje jako dyrektor marketingu w firmie Złota44 w Warszawie. W HBO Polska zastąpiła ją Beata Czarnacka (na zdjęciu niżej).

Dołącz do dyskusji: Anna Karolewska: z HBO Polska do Złota44

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl