SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Piekutowska prowadzącą niedzielnego „Poranka Radia TOK FM”

Od najbliższej niedzieli 16 stycznia Anna Piekutowska na stałe prowadzić będzie niedzielną audycję „Poranek Radia TOK FM”. Oprócz tego od połowy stycznia zmienią się godziny nadawania programów „Dobra terapia”, „Sprawy różne” oraz „Biuletyn rewolucyjny” w Tok FM (Grupa Radiowa Agory).

Anna Piekutowska, fot. materiały prasoweArticle

Nową prowadzącą niedzielnego „Poranka Radia TOK FM” od 16 stycznia będzie Anna Piekutowska. Audycja, nadawana w godz. 7-9, to podsumowanie minionych wydarzeń. Znajdzie się w niej, jak mówi gospodyni programu, to, co umyka w tygodniu, zdarzenia lokalne i globalne, komentarze i podsumowania, a poza tym mądra popkultura, społeczeństwo, prawa kobiet i wiele więcej.

Dodatkowo zmienią się godziny nadawania niektórych audycji Tok FM. „Dobra terapia” Zuzanny Piechowicz i Armena Mekhakyana będzie emitowana w niedziele o godz. 22. Prowadzący będą rozmawiać w niej m.in. o tym, jak dbać o siebie oraz swoje zdrowie psychiczne w trudnym czasie, jak wrócić do normalności w jak najlepszej kondycji psychofizycznej oraz jak wesprzeć w tym bliskich.

W grudniu 2021 ub.r. „Dobra terapia” została wyróżniona prestiżową nagrodą Złota Synapsa przyznawaną co roku w czasie Kongresu Psychiatria Medforum, organizowanego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Program doceniono w kategorii Przyjaciel Psychiatrii.

Czytaj też: Piotr Maślak z zarzutem zniesławienia za tweet o „naszywkach SS” u strażników granicznych

Weekendowa audycja Karoliny Lewickiej pojawiać się będzie na antenie Tok FM w niedziele o godz. 19. „Sprawy różne” to program o zjawiskach, procesach, wydarzeniach - historia miesza się w nim z futurologią. Jak wyjaśnia Karolina Lewicka, głęboko zanurzeni w naszej zwariowanej rzeczywistości, w której tyle się już zdarzyło i wciąż tak wiele się dzieje, usiłujemy zrozumieć przeszłość i przewidzieć przyszłość. A poza wszystkim – jesteśmy świata ciekawi, bawi on nas, złości oraz intryguje.

Natomiast od środy, 19 stycznia „Biuletyn rewolucyjny” Anny Piekutowskiej i Małgorzaty Wołczyńskiej, czyli feministyczny głos na antenie Radia Tok FM będzie nadawany po godz. 19.20.

Nowości w ramówce Radia Tok FM wspiera promocja na antenie, na Tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Subskrybenci dostępu Tok FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia Tok FM w formie podcastów na tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej - bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Tok FM miało największy wzrost słuchalności (2,4 proc. rok do roku) w największych polskich miastach w okresie od września do listopada 2021 roku – wynika z badania Radio Track Kantar Polska.

Dołącz do dyskusji: Anna Piekutowska prowadzącą niedzielnego „Poranka Radia TOK FM”

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
OOL
Jezus Maria to jest ta pani od audycji o serialach?!
odpowiedź
User
mizeria
Jezus Maria to jest ta pani od audycji o serialach?!


Raczyła nas chyba też swoimi wrażeniami w tym programie gdzie nołnejmy tokfmowskie – czyli ci co tam 20 lat wydawali Żakowskiego, Passenta, Kraśkę itp. opowiadali lub opowiadają jak im się czytało :) Jako, że mam wysoko radio, a pilot zwykle gdzieś się ukrywa, więc każda zmiana stacji jest dla mnie uciążliwa, to trochę mnie to denerwowało, bo tobyły rozmowy na poziomie współpasażerów w pociągu relacji Bydgoscz–Warszawa, ale już od kilku lat wtrącam się im co jakiś czas by potoczyć bekę. Zdziwnia, zaskoczenia, oburzenia na poziomie własnie tych z pociągu. Trochę gorsze licea, potem jakieś ISNSy / szkoły prywatne.
odpowiedź
User
Gość X
Jeszcze są m.in. "U TOKtora", "EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka", "Lista przebojów TOK FM", "Godzina filozofów", "Wierzę w zwierzę", "A teraz na poważnie" i "Kwadrans filozofa" oraz "Połączenie". Do tego "Wywiad polityczny".
odpowiedź