SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Simon managing directorem Komunikacji+PR

Anna Simon (Drewniak) objęła stanowisko managing director w agencji Komunikcja+PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Anna Knowska, wcześniej zarządzająca pionem PR w grupie, awansowała na group consulting directora.

Anna SimonArticle

Simon jest odpowiedzialna za bieżące zarządzanie i rozwój trzech obszarów merytorycznych agencji: komunikacji korporacyjnej, social media i tech&consumer.

Anna Simon jest związana z branżą public relations od 14 lat. Od listopada 2016 roku w Havas PR Warsaw odpowiadała za rozwój kompetencji komunikacji korporacyjnej, CSR i edukacji. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie wizerunkowym, PR korporacyjnym, realizacji projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Odpowiadała za opracowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla największych marek z sektora retail, telekomunikacji, finansów. Współpracowała m.in. z firmami takimi jak: Orange Polska, Fundacją Orange, Ikea Retail, Ingka Centres, BMW Group Polska, Allegro, AVIVA, Santander Bank. Pracę w agencji łączy z aktywnością naukową w Szkole Głównej Handlowej.

Anna Knowska group consulting directorem

Anna Knowska, wcześniej zarządzająca pionem PR w grupie, awansowała na stanowisko group consulting directora i zajmie się m.in. standardami client services oraz opieką nad strategicznymi projektami zintegrowanymi GK+.

Z Grupą Komunikacja Plus jest związana od 8 lat. W tym czasie m.in.: budowała i nadzorowała pracę zespołów PR. Doradzała kluczowym klientom agencji, m.in. Amazon Fulfillment, Globalworth, Kraft Heinz, Selena FM czy spółki z Grupy Tauron.

Dołącz do dyskusji: Anna Simon managing directorem Komunikacji+PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl