SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Archos udostępnia Fusion Storage

Firma Archos udostępniła do aktywacji za pośrednictwem aktualizacji OTA rozwiązanie Fusion Storage, dzięki któremu posiadacze tabletów i smartfonów marki mogą połączyć pamięć wewnętrzną swojego urządzenia z pamięcią karty microSD, uzyskując więcej przestrzeni na dodatkowe treści i aplikacje.

Article

Technologia Fusion Storage eliminuje problem wyboru miejsca zapisu danych i aplikacji pomiędzy pamięcią wewnętrzną urządzenia a kartą microSD.

Po aktywacji połączonej pamięci dane są automatycznie przenoszone do pamięci wewnętrznej, a następnie sortowane. Aplikacje zostają w pamięci wewnętrznej, a zdjęcia, pliki wideo i pozostałe treści kierowane są na kartę pamięci. Dzięki temu przestrzeń do instalacji aplikacji na urządzeniu zwiększa się.

Proces fuzji pamięci jest w pełni odwracalny: użytkownik w każdym momencie może powrócić do oryginalnych ustawień urządzenia i ponownie samodzielnie wybierać miejsce zapisu danych.

Technologia Archos Fusion Storage jest dostępna do aktywacji bez dodatkowych opłat po pobraniu aktualizacji OTA, dla użytkowników smartfonów Archos 50 Diamond, Archos 52 Platinum i Archos 50 Oxygen Plus oraz tabletu Archos 101 Oxygen. Nowe produkty z serii Xenon (Archos 62 Xenon i Archos 59 Xenon) są zintegrowane z tą technologią od ich premiery.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Archos udostępnia Fusion Storage

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl