SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Arkadiusz Bruliński szefem zespołu PR i social media w PZU

Arkadiusz Bruliński, który ostatnio był rzecznikiem prasowym w Grupie Ergo Hestia objął w biurze prasowym firmy ubezpieczeniowej PZU tymczasowo stanowisko head of PR&social media team i będzie pełnił rolę zastępcy rzecznika prasowego. Pracą całego obszaru komunikacji korporacyjnej Grupy PZU zarządza niezmiennie Damian Ziąber, rzecznik prasowy Grupy.

Arkadiusz Bruliński Article

- PZU,największa grupa ubezpieczeniowo-finansowa w kraju, to dobre miejsce pracy dla osób zajmujących się szeroko pojmowaną komunikacją w biznesie – mówi Damian Ziąber, kierujący komunikacją korporacyjną Grupy PZU. Ostatnie pół roku to okres, kiedy silnym głosem mówimy o najważniejszych kwestiach finansowo-ubezpieczeniowych i bardzo aktywnie komunikujemy się z naszymi interesariuszami. Chcemy, aby ten głos był jeszcze bardziej słyszalny. Stąd pomysł na współpracę z Arkadiuszem Brulińskim i wykorzystanie jego znajomości rynku ubezpieczeń oraz doświadczenia w branży - dodaje.

Arkadiusz Bruliński przez ostatnich osiem lat pracował w Grupie Ergo Hestia. Był tam rzecznikiem prasowym oraz zastępcą dyrektora biura komunikacji. Z firmą tą związany był od lutego 2012 roku. Zaczynał jako media relations manager.

Od maja 2014 roku jest też wiceprezesem Polskiego Klubu Hokejowego.

W latach 2007-2012 pracował jako rzecznik prasowy spółki GPEC.

Z wykształcenia tłumacz j. niemieckiego (Uniwersytet Warszawski), ukończył studia podyplomowe na kierunku Public Relations (Uniwersytet SWPS) oraz uzyskał tytuł MBA (GFKM/ Rotterdam School of Management).

Arkadiusz Bruliński dołączył do biura komunikacji korporacyjnej PZU w zastępstwie Grażyny Kasiak i będzie pełnił tę funkcję do czasu jej powrotu.

W Grupie Ergo Hestia Brulińskiego zastąpił Marcin Dybuk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Arkadiusz Bruliński szefem zespołu PR i social media w PZU

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl