SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Artyści „Lata z radiem Festiwal” będą losować kolejność występów na scenie

26 sierpnia br. w Gdyni odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia muzycznego „Lato z radiem Festiwal”, w którym wystąpią polscy artyści. Polskie Radio zdecydowało, że wykonawcy będą występować w losowej kolejności - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Jednodniowy festiwal będzie zwieńczeniem tegorocznego „Lata z radiem”. Wydarzenie muzyczne jest współorganizowane przez Polskie Radio i Miasto Gdynia. Impreza ma charakter otwarty, a wstęp niebiletowany. Festiwal „Lata z Radiem” zagości 26 sierpnia na gdyńskim Skwerze Kościuszki i będzie transmitowany przez wszystkie anteny Polskiego Radia i portal polskieradio.pl.

Część koncertowa rozpocznie się o godz. 13.00 i odbywać się będzie na dwóch scenach muzycznych. Polskie Radio nie ujawnia na razie składu artystów. Kierownictwo artystyczne festiwalu objął Piotr Metz.

Polskie Radio zdecydowało, że podczas „Lato z radiem Festiwal” wykonawcy będą występować w losowej kolejności. W ten sposób nadawca chce traktować na równi wszystkich artystów. Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl wszyscy artyści wyrazili zgodę na taką formułę.

Losowanie zostanie przeprowadzone w środę 11 lipca o godz. 13.00 w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7.

Oprócz sierpniowego festiwalu, w tym roku „Lato z radiem” składa się z audycji w radiowej Jedynce, obejmującej trasę reporterską. Nadawca publiczny zrezygnował z trasy koncertowej w wielu miejscowościach. Trasa reporterskich wyjazdów obejmie 63 miejscowości. Wyjazdy odbywać się będą od poniedziałku do soboty. Dziennikarze „Lata z Radiem” pojawią się w terenie z wozem satelitarnym, lokując tam swoje studio plenerowe z radiowymi atrakcjami. Audycję "Lato z radiem" od poniedziałku do piątku prowadzić będą Monika Tarka i Robert Kilen, w sobotę - na zmianę - Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Od marca do maja br. udział Jedynki w rynku radiowym wyniósł 6,7 proc.

Dołącz do dyskusji: Artyści „Lata z radiem Festiwal” będą losować kolejność występów na scenie

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Belmondo
Jak to dobrze, że prezes Sobala zrezygnował z trasy Lata z Radiem. Dzięki temu będziemy mieć prawdziwe emocje podczas losowania. Coś wspaniałego!
odpowiedź
User
Szymon
Przecież na dzisiejszej konferencji była o tym mowa, a na dodatek podano listę artystów.
odpowiedź
User
Nuda
Będzie powtórka powtórki Męskiego *rania - artyści wyłażący z lodówek słuchaczy Trójki, Jedynki.
Radiowo-fonograficzne towarzystwo wzajemnej adoracji.
odpowiedź