SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Awanse w Hays

Barbara Korczyńska i Michał Młynarczyk, dotychczas konsultanci w agencji doradztwa personalnego - Hays, awansowali na stanowisko business unit manager.

Barbara Korczyńska kieruje dywizją obsługującą firmy z sektora przemysłowego (General Industry), farmaceutycznego (Pharmaceuticals) oraz koordynuje pracę katowickiego oddziału firmy. Natomiast Michał Młynarczyk szefuje dywizji Montrose (Construction & Property), która prowadzi rekrutacje dla firm z branży budowlanej i nieruchomości. Oba awanse wynikają z bardzo dobrych wyników osiągniętych w dywizjach kierowanych przez te osoby.

Barbara Korczyńska z branżą doradztwa personalnego związana jest od blisko pięciu lat. Początkowo pracowała w lokalnej firmie doradztwa personalnego na południu Polski, a następnie we francuskiej firmie Arthur Hunt, zajmującej się usługami Executive Search. Pracując od 2003 roku w HAYS, odpowiedzialna jest za rozwijanie dywizji General Industry, zajmującej się obsługą firm z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, energetycznej i paliwowej oraz gazownictwa. Prowadzi też dywizję Pharmaceuticals dedykowaną firmom farmaceutycznym, producentom sprzętu medycznego oraz organizacjom badań klinicznych. Ponadto, pełni funkcję Koordynatora Biura HAYS w Katowicach. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Pedagogiki i Psychologii, specjalizacja menedżerska) oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach (studia podyplomowe z zakresu Public Relations).

Michał Młynarczyk posiada ponad czteroletnie doświadczenie w doradztwie personalnym, realizując projekty doradcze i rekrutacyjne w takich firmach, jak: PriceWaterhouseCoopers, SapphireIT (Vedoir Group), TMP Worldwide Australia (obecnie Hudson), oraz Quantum HR (ADVTECH Group). Od początku 2004 związany z jest z firmą doradztwa personalnego HAYS, gdzie prowadzi dywizję Montrose (Construction & Property), koncentrującą się na obsłudze klientów z sektora budowlanego i nieruchomości. Jest absolwentem australijskiego University of Sydney, gdzie zdobył tytuł Master of Human Resource Management oraz Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W HAYS miały miejsce także inne awanse. Małgorzata Tylec-Gusakov zajmująca się rekrutacjami dla firm z sektora finansowego i prawniczego - dywizja Accountancy & Finance oraz dywizja Legal - otrzymała stanowisko Senior Consultant. Współpracująca z nią Magda Waśko awansowała ze stanowiska Associate na stanowisko Consultant. Takie samo stanowisko otrzymała także Paula Stojanow, która na co dzień realizuje projekty rekrutacyjne w dywizji Montrose (Constructuon & Property).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Awanse w Hays

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl