SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartnik i Kwaśniewska partnerami zarządzającymi w Saatchi Saatchi Think Tank

Tomasz Bartnik i Agnieszka Kwaśniewska objęli stanowiska partnerów zarządzających w agencji Saatchi  Saatchi Think Tank. Bartnik poprzednio pełnił w firmie funkcję wiceprezesa i chief strategic officera, a Kwaśniewska – dyrektora strategicznego.

Bartnik i Kwaśniewska partnerami zarządzającymi w Saatchi Saatchi Think Tank

Tomasz Bartnik jako partner zarządzający Saatchi Saatchi Think Tank będzie się zajmował planowaniem i zarządzaniem procesami strategicznymi, pozyskiwaniem nowych klientów oraz zarządzaniem wiedzą w ramach całej Grup Saatchi Saatchi. Natomiast Agnieszka Kwaśniewska będzie odpowiadać za kierowanie zespołem i bieżący nadzór nad działalnością operacyjną spółki oraz wsparcie strategiczne pozostałych podmiotów grupy.

Nowe stanowiska Bartnika i Kwaśniewskiej wynikają ze zmian w strukturze organizacyjnej grupy Saatchi & Saatchi. Agencja Saatchi & Saatchi Think Tank w br. zamierza bowiem wzmocnić swoją aktywność nie tylko w ramach grupy, ale też jako samodzielny podmiot oferować usługi w obszarze brand consultingu klientom zewnętrznym.

Tomasz Bartnik pracuje w Saatchi & Saatchi Think Tank od grudnia 2008 roku. Wcześniej zajmował stanowisko wiceprezesa i chief strategic officera. Agnieszka Kwaśniewska jest związana z firmą od września 2009 roku, do tej pory pełniąc w niej funkcję dyrektora strategicznego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bartnik i Kwaśniewska partnerami zarządzającymi w Saatchi Saatchi Think Tank

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl