SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bauer wydaje bezpłatny informator „100 Rad dla Ukrainy”

Redakcja tygodnika „100 Rad" (Wydawnictwo Bauer) we współpracy z Fundacją Ukraina przygotowała bezpłatny informator dla uchodźców z terenu Ukrainy. Pismo jest w całości w języku ukraińskim.

24-stronicowe pismo „100 Rad dla Ukrainy", przygotowane w języku ukraińskim dzięki wsparciu wolontariuszy Fundacji Ukraina, zawiera aktualne na moment wydania, niezbędne informacje dla osób, które uciekając przed skutkami wojny trafiły do Polski.

Są w nim zawarte m.in. adresy punktów recepcyjnych w każdym województwie, informacje na temat transportu, darmowej pomocy medycznej, edukacji, legalizacji pobytu, pracy, zasiłków, pomocy prawnej i psychologicznej. Zamieszczono również przydatne linki i numery telefonów.

Informator został wydrukowany w nakładzie 100 tys. egz. i jest dostępny bezpłatnie w wybranych punktach recepcyjnych i miejscach wspierających uchodźców z Ukrainy.

Informator został przygotowany również w wersji online i dostępny jest bezpłatnie na Czytelnia.pl/ukraina. Promowany będzie na stronach internetowych Wydawnictwa m. in. na Twojstyl.pl, Sprawdzone.pl, Czytelnia.pl oraz na profilach internetowych tytułów Wydawnictwa Bauer w mediach społecznościowych.

Dystrybucję wspierają Polski Czerwony Krzyż, Centrum Pomocy Humanitarnej w Przemyślu, Fundacja Ukraina, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja Ocalenie, a także wielu wolontariuszy współpracujących z Wydawnictwem.

Projekt jest współfinansowany przez firmę DOZ SA.

Czytaj też: Część przychodu ze sprzedaży „Twojego Stylu” na pomoc Ukrainie

Dołącz do dyskusji: Bauer wydaje bezpłatny informator „100 Rad dla Ukrainy”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Natalia
Brawo! Mógłby być też dodawany do standardowego wydania.
odpowiedź
User
Taaaa
No tak - reklama sieci aptek już na jedynce. Ci to wiedzą jak zarobić na wszystkim...
odpowiedź
User
Marek
Niemcy radzą Ukrainie, co za bezczelność, nie dając broni i handlując z Rosją jak gdyby nic się nie stało
odpowiedź