SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Będzie dodruk pierwszego numeru „Przekroju”, w styczniu dodatkowe 30 tys. egz.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie czytelników pierwszym numerem „Przekroju” jako kwartalnika społeczno-kulturalnego, wydawca zdecydował o druku dodatkowych 29,9 tys. egzemplarzy. Trafią one do sprzedaży 5 stycznia.

Article

Pierwszy numer wznowionego „Przekroju” trafił do dystrybucji w poniedziałek. Teraz jest to kwartalnik o tematyce społeczno-kulturalnej, ma format A3, 148 stron i kosztuje 14,90 zł. Wydawcą i redaktorem naczelnym jest Tomasz Niewiadomski, który prawa do tego pisma kupił ponad trzy lata temu od Gremi Media.

W sprzedaży pojawiło się 50 tys. egz., trafiły one do ok. 8 tys. punktów w całym kraju m.in. kiosków Ruchu, saloników obsługiwanych przez Kolporter i salonów Empik. Od poniedziałku niektórzy internauci informowali w serwisach społecznościowych, że albo udało im się kupić „Przekrój” dopiero w którymś kolejnym z odwiedzonych punktów z prasą, albo nie dostali już magazynu, bo jego wszystkie egzemplarze zostały już wykupione. Użytkownicy przekazywali też sobie, gdzie można jeszcze kupić pismo.

Wydawca „Przekroju” przekazał w czwartek portalowi Wirtualnemedia.pl, że z uwagi na ogromne zainteresowanie ze strony czytelników, zdecydował o dodruku pierwszego numeru. Dodatkowe 29,9 tys. egz. pojawi się w sprzedaży 5 stycznia.

Nowy „Przekrój” można też już prenumerować - krajowa i  zagraniczna prenumerata jest realizowana przez Ruch.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Będzie dodruk pierwszego numeru „Przekroju”, w styczniu dodatkowe 30 tys. egz.

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
JacobMcAllen
Nie ma Przekroju nigdzie, chciałem kupić na święta, byłem w kilkunastu punktach sprzedaży prasy w Katowicach i nie było go nigdzie.
19 0
odpowiedź
User
emo
Kupiłem. jestem w trakcie czytania. powiem krótko: będę kupować dalej. poziom, inteligencja i wysokiej jakości rozrywka.
25 1
odpowiedź
User
Miły Pan
Tak inteligentnej i przewrotnej krzyżówki w żadnym tytule nie znalazłem. Mają mnie!
21 0
odpowiedź
User
Prezes_z_Żoliborza
Pierwszy kiosk nie mieli w ogóle tego tytułu, w drugim był rano (pytałem już po 16), odpuściłem kioski był w Empiku. Wydziałem też w saloniku. Na pewno są miejsca gdzie nikt nie kupił czy zeszła połowa. Po prostu w paru miejscach była kumulacja...chętnych. Z drugim radzę wstępnie tyle samo, ewentualnie dodruk. Pierwszy numer ma bonus "nowości".
10 1
odpowiedź
User
j
Można w internetowym empiku zaklepać w przedsprzedaży tylko piszą, że dostępny od 9 stycznia.
7 0
odpowiedź
User
slim
Zastanawiam się gdzie rozeszło się tych 50000 egzemplarzy skoro tak trudno było gdziekolwiek trafić ten numer. Ja swój Przekrój kupiłem dopiero w trzecim kiosku w Warszawie. Był to jeden jedyny egzemplarz w tym kiosku.
4 0
odpowiedź
User
Trolololo
Nie ma Przekroju nigdzie, chciałem kupić na święta, byłem w kilkunastu punktach sprzedaży prasy w Katowicach i nie było go nigdzie.


Zapraszamy do Sosnowca, u nas jeszcze jest :)
9 0
odpowiedź
User
andre
Kupiłem bez problemu w Sosnowqcu,czytam i znowu jak przed laty i jestem zachwycony wysokim poziomem. Redakcjo ! Trzymac tak dalej !
10 0
odpowiedź
User
Jacek
Tylko kwartalnik??
Panowie co najmniej miesiecznik
10 1
odpowiedź
User
XYZ
Gratulacje ! :)
6 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing